środa, 11 grudnia 2019

imieniny: Damazego, Waldemara, Artura

RSS

"Pewny człowiek" z Raciborza to Dariusz Polowy - przyszły kandydat na prezydenta

19.03.2018 17:07 | 19 komentarzy | żet

Doczekaliśmy się kontynuacji kampanii reklamowej na billboardach Raciborza z "pewnym człowiekiem" w roli głównej. Tym razem nie ma już znaków zapytania, jest za to wizerunek Dariusza Polowego, "przyszłego kandydata na prezydenta Raciborza".

"Pewny człowiek" z Raciborza to Dariusz Polowy - przyszły kandydat na prezydenta
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W Raciborzu można już zobaczyć billboardy Dariusza Polowego - "pewnego człowieka", "przyszłego kandydata na prezydenta Raciborza". Równolegle uruchomiona została strona internetowa, w której zamieszczono obszerny życiorys kandydata, sięgający do wołyńskich i rzeszowskich korzeni dziadków Dariusza Polowego. Przyszły kandydat pisze o swoich rodzicach, młodości w Raciborzu, nauce w szkole średniej w Opolu, studiach, spotkaniu z papieżem Janem Pawłem II, oraz powrocie do Raciborza i rozpoczęciu biznesu w branży poligraficznej.

Dariusz Polowy (52 lata) ma żonę i trzech synów. W ostatnich latach dał się poznać przede wszystkim jako inicjator raciborskich obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, z rekonstrukcjami historycznymi i pamiętnym czołgiem T-34 na placu Długosza włącznie. Jest również zaangażowany w działalność stowarzyszenia strzeleckiego działającego w strzelnicy przy Rafako, a także Stowarzyszenia "Polesie Wschód". D. Polowy wspomina również na swojej stronie internetowej, że co trzecią niedzielę bierze udział we Mszy Świętej odprawianej w rycie trydenckim (w kościele NSPJ w Raciborzu).

Życiorys i namiary kontaktowe to wszystko co na razie można odnaleźć na stronie internetowej przyszłego kandydata na prezydenta Raciborza. Jako ciekawostę dodajmy, że podczas minionego weekendu D. Polowy założył konto na portalu społecznościowym Facebook.


Zobacz również:

Ludzie:

Dariusz Polowy

Dariusz Polowy

Prezydent Miasta Racibórz.