środa, 3 marca 2021

imieniny: Maryny, Kunegundy, Pakosława

RSS

Nie tylko Tesco znika z Rydułtów. Kolejny market w likwidacji

13.03.2018 18:29 | 9 komentarzy | mak

Sklep sieci Tesco przy ul. Ładnej w Rydułtowach kończy swoją działalność. Ostatni klienci zrobią tam swoje zakupy 15 marca. To jednak nie koniec zmian na handlowej mapie miasta, bo właśnie trwa likwidacja sklepu Intermarche przy ul. Bema. - Zrobili duże promocje i już niewiele z asortymentu zostało - mówi jeden z klientów.

Nie tylko Tesco znika z Rydułtów. Kolejny market w likwidacji
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Niedawno pisaliśmy o tym, że 18 sklepów sieci Tesco, które były pod finansową kreską, zostanie zamkniętych. Na liście sklepów do zamknięcia znalazł się market w Rydułtowach. Sklep przestanie działać lada dzień. - Drodzy klienci, z przykrością informujemy, że sklep Tesco w Rydułtowach przy ul. Ładnej 2 zostanie na stałe zamknięty w dniu 15.03.2018 r. o godz. 22.00 - można przeczytać na kartce znajdującej się tuż przy wejściu do marketu.

Z kolei przy wejściu do marketu Intermarche w Rydułtowach pojawiły się kartki z napisem "Likwidacja sklepu". - Zrobili promocje, wybrany asortyment przeceniony o 50 proc., więc już coraz mniej produktów na półkach - powiedział nam pan Franiszek, jeden z klientów, który na zakupy przyjechał do Rydułtów z Rzuchowa.

fot. Pan Franciszek z Rzuchowa przy sklepie Intermarche w Rydułtowach