środa, 11 grudnia 2019

imieniny: Damazego, Waldemara, Artura

RSS

Kultura

Jessie J gwiazdą Colours of Ostrava 2018

07.03.2018 18:00 | 0 komentarzy | (q)

Colours of Ostrava to czeski festiwal muzyczny odbywający się od 2002 roku w Ostrawie na terenie postindustrialnego kompleksu hutniczego Dolni Oblast Vitkowice zlokalizowanego w sercu miasta. Festiwal corocznie gromadzi zarówno artystów, jak i uczestników z całego świata. Na wakacyjne święto muzyki w Ostrawie trwające cztery dni składają się przede wszystkim koncerty małe i duże - w sumie to ponad 200 artystów występujących na 16 scenach.

Jessie J gwiazdą Colours of Ostrava 2018
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
lipiec
18 środa

Colours of Ostrava 2018

Start o godz. 16:00, trwa od 18 do 21 lipca cena biletu: 430 zł

Jednocześnie festiwalowy klimat nie jest ograniczony gatunkowo, a muzyka, która króluje wśród postindustrialnego otoczenia, to zarówno rock jak i pop, electro i ambient, folk, jazz, country, world music, a także muzyka klasyczna.

Czas pomiędzy koncertami uprzyjemniają atrakcje dodatkowe, których zarówno w Ostrawie, jak i na terenie Dolnych Witkowic nie brakuje. Przedstawienia teatralne, cyrkowe show, wystawy artystyczne, panele dyskusyjne, atrakcje Witkowic i miasta Ostrawy - to tylko niektóre z propozycji spędzania czasu podczas festiwalu.

Ogłoszenia artystów tegorocznej edycji trwają w najlepsze. Aktualny line-up festiwalu:

Jessie J/ London Grammar/ Joss Stone/ George Ezra/ Paul Kalkbrenner/ Future Islands/ Kaleo/ Beth Ditto/ Cigarettes After Sex/ Mura Masa/ GusGus/ Seasick Steve/ Ziggy Marley/ Jon Hopkins live/ Aurora/ HVOB/ Oumou Sangar/ Calexico/ Lewis Capaldi/ Nick Mulvey/ Jeremy Loops/ Slaves

Tegoroczna edycja będzie siedemnastą w historii festiwalu. Impreza odbędzie się między 18 a 21 lipca (środa-sobota) na terenie Dolnych Witkowic w czeskiej Ostrawie.

Karnety czterodniowe na festiwal, bilety campingowe i parkingowe dostępne są w polskiej przedsprzedaży za pośrednictwem joyStore. Bilety jednodniowe wejdą do sprzedaży wiosną.

Więcej na: www.colours.pl