środa, 19 lutego 2020

imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta

RSS

PILNE:

Barbara Chrobok prezesem Domaro. Nie jest już wiceprezydentem Wodzisławia Śl.

07.03.2018 09:31 | 17 komentarzy | juk

6 marca decyzją Rady Nadzorczej Krystian Stępień przestał pełnić funkcję prezesa zarządu spółki ...Domaro. Na stanowisku zastąpi go Barbara Chrobok, jeszcze do niedawna zastępca prezydenta Wodzisławia Śl.

Barbara Chrobok prezesem Domaro. Nie jest już wiceprezydentem Wodzisławia Śl.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Spółka ...Domaro zarządza przede wszystkim nieruchomościami komunalnymi. - To obszar niezwykle istotny. Pamiętajmy, że chodzi o dobro tysięcy wodzisławian zamieszkujących miejskie lokale komunalne i socjalne. Mam pełną świadomość, że pracą tak istotnej spółki powinna kierować osoba bardzo odpowiedzialna, o dużej wiedzy merytorycznej, znająca specyfikę pracy na rzecz mieszkańców miasta. Dlatego też na stanowisko prezesa spółki zaproponowałem kandydaturę Barbary Chrobok, która dotychczas pracowała jako mój zastępca. Jestem przekonany, że to odpowiednia osoba do tak ważnego zadania – wyjaśnia Mieczysław Kieca, prezydent miasta.

Barbara Chrobok w ciągu ostatnich trzech lat, jako II zastępca prezydenta miasta, zajmowała się sprawami społecznymi, mieszkaniowymi, sportowymi i kulturalnymi. W 2016 r. pracowała nad przekształceniem Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej i Remontowej w spółkę ...Domaro. Jak informuje wodzisławski magistrat, zna lokalny rynek nieruchomości, a dzięki licznym kontaktom z mieszkańcami zna ich potrzeby związane z wynajmem lokali komunalnych i socjalnych. Dobrze również orientuje się w zasobie mieszkaniowym miasta.

Za porozumieniem stron Barbara Chrobok 6 marca przestała pełnić funkcję zastępcy prezydenta miasta. Rada Nadzorcza spółki ...Domaro przeprowadziła rozmowę z kandydatką oraz podjęła uchwałę powołującą Barbarę Chrobok na stanowisko prezesa zarządu spółki. Nowa pani prezes rozpoczęła pracę w spółce 7 marca.

Ludzie:

Mieczysław Kieca

Mieczysław Kieca

Prezydent Wodzisławia Śl.