Piątek, 16 listopada 2018

imieniny: Edmunda, Marii, Gertrudy

RSS

Co z boiskiem przy szkole?

04.03.2018 07:00 | 0 komentarzy | art

Budowa boiska przy szkole w Gorzycach miała rozpocząć się w zeszłym roku. Przy czym najpierw miały zostać wykonane roboty przy budowie kanalizacji, po zakończeniu których miano rozpocząć prace związane stricte z budową boiska. Całość miała być gotowa do 30 czerwca 2018 r. Już wiadomo, że nic z tego nie wyjdzie.

Co z boiskiem przy szkole?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wójt Daniel Jakubczyk przyznał, że termin wykonania boiska zostanie przesunięty. Właśnie w związku z koniecznością wykonania robót kanalizacyjnych. - Te rozpoczną się najprawdopodobniej w I kwartale 2018 roku – mówił w grudniu poprzedniego roku wójt.

Dlatego 30 czerwca 2018 r. zakończy się dopiero I etap budowy boiska wielofunkcyjnego. Zaś całe boisko ma być gotowe kilka miesięcy później – najdalej do 30 września tego roku.

Tomala poruszył temat ponownie na ostatnim posiedzeniu komisji. - Te roboty moim zdaniem posuwają się tam dość powoli. Czy jest to realne, że do wakacji będą te roboty kanalizacyjne gotowe? Mieszkańcy mają obawy – Tomala, dodając, że obawia się, że w tym roku boisko jednak gotowe nie będzie. - To pana subiektywne odczucie czy mieszkańców, które szanuję, ale ja mam inne odczucia, że dużo prac już zostało wykonanych – odparł wójt.

(art)