Czwartek, 25 lutego 2021

imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

RSS

WAŻNE:

Prezydencki konkurs na najpiękniejszą pisankę

02.03.2018 16:01 | 5 komentarzy | AgaKa

Tegoroczna Wielkanoc przypada 1 kwietnia. Z okazji zbliżających się świąt prezydent miasta Mieczysław Kieca, podobnie jak w roku ubiegłym, zaprasza mieszkańców do udziału w konkursie na najpiękniejszą pisankę.

Prezydencki konkurs na najpiękniejszą pisankę
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Własnoręcznie przygotowane prace można składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego (ul. Bogumińska 4b) do 23 marca 2018 r. (do godz. 13:00).

Jednym z warunków udziału w konkursie jest to, by przygotowana praca zawierała minimum jeden miejski kolor (szary, czerwony lub granatowy). Prace oceniane będą przez jury w trzech kategoriach – dzieci do 10. roku życia, młodzież od 11. do 18. roku życia i osoby dorosłe oraz kategoria rodzinna/grupowa, czyli praca zbiorowa całych rodzin lub grup. Pamiętajcie o tym, że udział w zabawie wymaga złożenia oświadczenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (oświadczenie osoby pełnoletniej - kliknij, by pobrać; oświadczenie rodzica osoby niepełnoletniej - kliknij, by pobrać). Więcej informacji znajdziecie w regulaminie konkursu (kliknij).

Informacja o tym, gdzie i kiedy nastąpi rozstrzygnięcie konkursu, zostanie opublikowana na stronie miasta.

Ludzie:

Mieczysław Kieca

Mieczysław Kieca

Prezydent Wodzisławia Śl.