Czwartek, 21 stycznia 2021

imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

RSS

Kultura

Epidemia koronawirusa:

Już w niedzielę wystąpi VOO VOO w Raciborzu. Są jeszcze bilety!

23.02.2018 13:20 | 0 komentarzy | (q)

11 marca 2018 o godz. 20.00 Przystanek Kulturalny Koniec Świata zaprasza na koncert kultowej grupy Voo Voo.

Już w niedzielę wystąpi VOO VOO w Raciborzu. Są jeszcze bilety!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
marzec
11 niedziela

VOO VOO w Raciborzu

Start 11.03.2018 o godz. 20:00 cena biletu: 59/65

Voo Voo będzie promować swój nowy album "7", nie zabraknie jednak zawsze najbardziej znanych utworów. Niedawno obchodzili 30-lecie, jednak w ich przypadku nie ma mowy o odcinaniu kuponów. Każdy album to otwarcie kolejnego etapu, niezmiennie patrzą w przyszłość. Jak żartuje Wojciech Waglewski: „Postanowiliśmy jeszcze raz zrobić płytę, której nikt nie będzie chciał kupić…” To założenie w przypadku wydanego w 2014 roku ostatniego albumu „Dobry wieczór”, spowodowało skutek odwrotny – album uzyskał status Złotej Płyty a piosenka „Gdybym” z udziałem azerskiego pieśniarza Alima Qasimova, długie tygodnie zajmowała pierwsze miejsce listy przebojów radiowej Trójki.

Tym razem kluczem do nowej płyty jest czas i jego nieustanny upływ. Na nowym albumie Voo Voo znajdzie się zaledwie siedem, za to długich utworów, a każdy z nich będzie zatytułowany od kolejnych dni tygodnia. To wpłynie również na koncerty promujące nową płytę, a przecież takie spotkania z muzyką tego zespołu mają swoją niepowtarzalną atmosferę. „Każdy koncert będzie miał inną dramaturgię, bo będziemy zaczynać w poniedziałek od „Poniedziałku”, we wtorki od „Wtorku” itd. Lubię takie wyzwania, choć nie wiem, co z tego wyniknie.” – dodaje Waglewski.

Wojciech Waglewski jest kompozytorem i autorem wszystkich utworów na nowym albumie zespołu, który współtworzą: perkusista Michał Bryndal, basista Karim Martusewicz oraz saksofonista i wokalista Mateusz Pospieszalski. Płyta powstawała w grudniu 2016 i styczniu 2017 roku w Studiu S-4, a także w trójkowym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Za realizację dźwięku odpowiadał Jacek Gładkowski. Piotr „ Emade” Waglewski materiał zmiksował i współpracował przy jego produkcji.

Posłuchajcie utworu Środa:

Do zobaczenia na Końcu Świata!

  • Przystanek Kulturalny Koniec Świata
  • 11 marca 2018, godz. 20.00
  • Wstęp 59 / 65 PLN w dniu koncertu
  • Liczba miejsc ograniczona
  • ul. K. Miarki 3A Racibórz

źródło: Przystanek Kulturalny Koniec Świata