Sobota, 11 lipca 2020

imieniny: Olgi, Kaliny, Benedykta

RSS

Patrol

Samochód wjechał pod tira w Mszanie

13.02.2018 11:09 | 0 komentarzy | acz
Ostatnia aktualizacja: 13.02.2018 11:18

Dwoje młodych ludzi walczy o życie w szpitalu, po tym jak kierująca hyundaiem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i wjechała wprost pod jadącego prawidłowo tira. 

Samochód wjechał pod tira w Mszanie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

12 lutego około 17.45 policjanci z ruchu drogowego zostali wezwani do Mszany, na ulicę Wodzisławską, gdzie doszło do wypadku drogowego. Na miejscu ustalono, że kierująca samochodem osobowym marki Hyundai Getz, jadąc ulicą Wolności w kierunku ulicy Moszczeńskiej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi ciężarowemu marki Daf, który jechał w kierunku Wodzisławia Śląskiego.

W wyniku zderzenia osobówka wjechała w betonowy słupek posesji. Droga w tym miejscu była dobrze oświetlona, a przed skrzyżowaniem jest znak "ustąp pierwszeństwa". W zderzeniu z ciężarówką, ucierpiała 21-letnia kierująca hyundaiem i jej 17-letni pasażer. Oboje w stanie ciężkim trafili do szpitala. 31-letni kierowca tira był trzeźwy. Śledczy z wodzisławskiej komendy przy udziale biegłego z zakresu ruchu drogowego, pracują nad wyjaśnieniem dokładnych przyczyn i okoliczności tego groźnego wypadku.

Miejsce wydarzenia: