środa, 16 stycznia 2019

imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego

RSS

Kod Kota w Halo! Rybnik

13.02.2018 10:04 | 0 komentarzy | kama

Stowarzyszenie KOTewka Rybnicka Kocia Przystań zaprasza 17 lutego o godz. 11.00 do Halo! Rybnik (ul. Jana III Sobieskiego 20) na wykład o szeroko pojętej kociej komunikacji.

Kod Kota w Halo! Rybnik
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
luty
17 sobota

Kod kota: rozszyfrujmy, co mówią do nas koty

Start 17.02.2018 o godz. 11:00 wstęp wolny

Data ta została wybrana nieprzypadkowo. 17 dzień lutego to Światowy Dzień Kota. Kocia komunikacja to nie tylko mowa ciała i wokalizacja, ale szereg innych zachowań, które warto znać i obserwować. Spotkanie zainteresuje wszystkich, którzy opiekują się kotami, jak również tych, którzy dopiero zastanawiają się nad przyjęciem pod swój dach kota.

Prowadzącą wykład będzie Jowita Kasprzyk – koci behawiorysta. W 2017 r. ukończyła studia podyplomowe kierunek „Behawiorystyka zwierząt towarzyszących” w WSE w Krakowie. W tym samym roku była uczestnikiem konferencji „Algorytmy postępowania w medycynie behawioralnej psów i kotów” oraz „IV Kongresu Weterynaryjnej Medycyny Behawioralnej”. W 2016 r. ukończyła kurs „Ratownictwo zwierząt” oraz kurs „Agresja kotów”. Na co dzień opiekunka kotów, przedstawiciel Stowarzyszenia.

Po wykładzie będzie możliwość porozmawiania o indywidualnych kocich problemach.

Jednocześnie zachęcamy do udziału w zbiórce karmy dla kotów wolno żyjących w Rybniku oraz żwirku dla domów tymczasowych. Podarunki można zostawiać w Halo! Rybnik, zostaną przekazane Stowarzyszeniu w dniu wydarzenia. Także w Halo! Rybnik od 1 lutego pojawi się skarbonka, do której będzie można wrzucać datki (zbiórka publiczna nr 2018/455/OR).