środa, 16 października 2019

imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza

RSS

Licytuj dla Gwiazdki Serc

12.02.2018 13:20 | 0 komentarzy | ż

Do 28 lutego trwa aukcja charytatywna Gwiazdki Serc. Wylicytować można m.in. sukienkę Agnieszki Radwańskiej, piłkę z autografem Kuby Błaszczykowskiego, płytę winylową zespołu LOMBARD, czy jedwabne, eleganckie szale męskie oraz damskie. Inicjatorem akcji jest Raciborska Izba Gospodarcza. 

Licytuj dla Gwiazdki Serc
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W grudniu, minionego roku odbyła się XVII edycja Koncertu Charytatywnego Gwiazdka Serc, z którego dochód w całości przeznaczony zostanie na potrzebującym dzieciom z powiatu raciborskiego. Oprócz sprzedaży biletów- cegiełek, organizatorzy koncertu uruchomili aukcje charytatywną z unikatowymi gadżetami. Licytacja potrwa do końca miesiąca, dostępna jest tutaj: https://www.facebook.com/events/2046362205650897.

Wylicytować można: sukienkę i daszek z autografem Agnieszki Radwańskiej, piłkę i zdjęcie z autografem Kuby Błaszczykowskiego, płytę winylową zespołu LOMBARD ,,Live” z podpisami zespołu oraz książkę z nutami i słowami piosenek z płyty „Szara maść” zespołu Lombard.

Do akcji przyłączyła się także Fundacja PKO Banku Polskiego. Podarowała organizatorom Gwiazdki Serc 2 damskie jedwabne apaszki (wartość jednej 332,10 zł)- cena wywoławcza 250 zł. Następnie 2 męskie jedwabne szaliki (wartość jednego 369 zł)- cena wywoławcza 270 zł. Zawieszka z bursztynem – AMBER Jewellery (wartość biżuterii- 455,10 zł)- cena wywoławcza 350 zł.

W aukcji wygrywa osoba, która w wyznaczonym czasie oraz zgodnie z niniejszym regulaminem (dostępny na stronie Raciborskiej Izby Gospodarczej), zaoferuje najwyższą kwotę za dany przedmiot. Członkowie RIG zachęcają do udziału, bo każda darowana złotówka, to zadowolenie najmłodszych mieszkańców powiatu raciborskiego, które potrzebują pomocy.

źródło: Adventure Media/RIG