środa, 23 stycznia 2019

imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

RSS

Pierwszy tegoroczny Vinyl Swap [ZAPOWIEDŹ]

13.01.2018 13:00 | 0 komentarzy | pm

Kolejna giełda płyt odbędzie się w Rybniku.

Pierwszy tegoroczny Vinyl Swap [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W niedzielę, 14 stycznia, w godz. od 9 do 13, w rybnickim teatrze odbędzie się giełda płyt winylowych, cd, książek o tematyce muzycznej, nut i sprzętu muzycznego, czyli Vinyl Swap. Będzie to pierwsza edycja tej imprezy w nowym roku.

– Winyle są coraz popularniejsze, można je kupić nawet w marketach. My proponujemy spotkanie przede wszystkim z używanymi płytami, które mają po kilkanaście-kilkadziesiąt lat, a wciąż cieszą oko, a przede wszystkim ucho. Tradycyjne zapraszamy wszystkich naszych stałych bywalców oraz tych, którzy jeszcze u nas nie byli. Czekamy na tych, którzy kochają czarne płyty, a także osoby, które je mają, a chcą się ich pozbyć. U nas można je sprzedać, wymienić – mówią organizatorzy.

Niedzielna giełda od początku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród wystawców, którzy przyjeżdżają na nią z całego kraju i z Czech. Rybniczanie i mieszkańcy regionu także ciepło przyjęli tę inicjatywę. Każdorazowo na imprezie pojawia się kilkaset osób. Wstęp, zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających, bezpłatny.