Niedziela, 16 maja 2021

imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama

RSS

Patrol

Pijany mieszkaniec Gaszowic staranował płot [ZDJĘCIA]

11.01.2018 11:01 | 0 komentarzy | acz

Kompletnym zlekceważeniem przepisów i brakiem zdrowego rozsądku wykazał się 46-letni mieszkaniec Gaszowic, który będąc pod wpływem alkoholu wsiadł „za kółko” i spowodował kolizję.

Pijany mieszkaniec Gaszowic staranował płot [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

10 stycznia około 22.30, policjanci ruchu drogowego rybnickiej komendy zostali wezwani na miejsce zdarzenia do którego doszło w Piecach na ulicy Rydułtowskiej. Policjanci ustalili, że kierujący mercedesem jadąc w kierunku ulicy Raciborskiej, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie uderzył w słup energetyczny, a następnie w płot.

Świadkowie zdarzenia powiedzieli policjantom, że kierujący wyszedł z samochodu o własnych siłach. Po krótkiej rozmowie z nimi uciekł w pobliskie zarośla. Wyczuwalna była od niego silna woń alkoholu.

46-letni mieszkaniec Gaszowica, został zatrzymany. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu. Teraz odpowie za jazdę na „podwójnym gazie”, spowodowanie kolizji i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Za popełnione przestępstwo, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Miejsce wydarzenia: