środa, 16 czerwca 2021

imieniny: Aliny, Justyny, Benona

RSS

Mumia Dżesika przepowiada. Humorystyczny horoskop kuzynki raciborskiej mumii na 2018 rok

05.01.2018 19:00 | 0 komentarzy | woj

W zeszłym roku poprosiliśmy wróżkę Nowinkę o horoskop dla czytelników Nowin Raciborskich. Zbyt precyzyjne przepowiednie nie wszystkim przypadły do gustu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom czytelników tajemnice Zodiaku w 2018 roku odkryje przed nami Mumia Dżesika, kuzynka mumii z raciborskiego muzeum.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Koziorożec

Ach szczęście ulotne! – będziesz krzyczeć gdy znów wykupią żeberka u Janety. Przed wiosennym przesileniem zdasz sobie sprawę, że jednak wolisz karczek. To kwestia smaku czy ceny? – Aby się upewnić spluń przez prawe ramie w kolejce do ortopedy. Jak trafisz w kobietę to kwestia smaku, jeśli w mężczyznę to sprawa ceny. Jeśli nie trafisz w nikogo, powtórz próbę. W życiu towarzyskim nie kieruj się podejściem realistki, na to już za późno.

Wodnik

Ważne decyzje zawodowe podejmuj w trzeciej fazie księżyca, w godzinach otwarcia urzędu pracy. Amulet Tutenchamona wskazuje, że powinnaś zacząć uczyć się asertywności i częściej domagać się reszty przy kasie. To zdecyduje, czy rok minie pod znakiem ujemnego salda. Jedyna jasna gwiazda to jarmark w Chałupkach, skąd możesz przywieźć również miłość. Nie bagatelizuj tego i segreguj śmieci, inaczej do Bożego Ciała poznasz dzielnicowego.

Ryby

Czyste jelita to sama radość, zdrowe nerki to filar młodości. Ryby muszą strzec się pokus obżarstwa i pijaństwa, tylko dlatego, że dostaną w pracy podwyżkę. Hieroglify Kleopatry wskazują na osoby z hemoroidami, które powinny oswajać się ze zmianą ulubionego miejsca w autobusie PKM. Za chwilę nigdzie nie dojedziesz bez przesiadki! Masuj sobie łokcie rozmarynem, gdyż pobudzisz tym pole magnetyczne Wenus, przez co lepiej zniesiesz zapalenie płuc.

Baran

Twoje przebiegłe żarty mogą obrócić się przeciw tobie, gdy ze swojego telefonu zamówisz pizzę nielubianej sąsiadce. Już Ozyrys przewidział, że to nie wyjdzie. Swoją energię lepiej skieruj w prace społeczne, popytaj przy Zbiorniku Racibórz, może tam kogoś potrzebują? Osoby ze słabszą kondycją i dzieci powinny zachować umiar. W 2018 r. spawacze spod znaku Barana nie będą musieli się martwić o pracę.