środa, 8 lipca 2020

imieniny: Edgara, Elżbiety, Eugeniusza

RSS

NeuOberschlesien zagra charytatywnie na budowę stacjonarnego hospicjum w Rybniku

04.01.2018 11:00 | 0 komentarzy | pm

Jedyny taki koncert na Śląsku.

NeuOberschlesien zagra charytatywnie na budowę stacjonarnego hospicjum w Rybniku
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

20 marca 2018 r. na deskach Teatru Ziemi Rybnickiej wystąpi NeuOberschlesien wspierając inicjatywę Fundacji „Puls – Med”: budowę stacjonarnego hospicjum w Rybniku.
Zespół zagra koncert wyjątkowy i prestiżowy, jedyny taki w tym sezonie na Śląsku, w dwóch odsłonach: na pełnej mocy i akustyczny. W wersji akustycznej zabrzmią utwory z nowej płyty formacji „3”.
W przepięknej scenografii Teatru Ziemi Rybnickiej będzie można zobaczyć spektakularne show z wykorzystaniem gry świateł, pirotechniki scenicznej i posłuchać nowoczesnej muzyki z rockowym pazurem. 10 listopada 2017 na rynku muzycznym pojawił się nowy album NeuOberschlesien. To premiera niezwykła - muzycy znani z ostrego grania i tekstów w języku śląskim, sięgnęli do rozmaitych źródeł inspiracji, próbując zupełnie nowych ścieżek muzycznych. W efekcie powstał album „3” - różnorodny, z wyraźnymi elektronicznymi wpływami, ale niepozbawiony charakterystycznego dla Oberów rockowo pazura. Teksty piosenek, napisane przez Michała Stawińskiego, są już nie tylko po śląsku i o Śląsku, dotykają poważnych tematów, a także prozaicznych spraw. NeuOberschlesien występuje w składzie - Michał Stawiński, Łukasz Sztaba, Adam Jurczyński, Wojtek Jasielski, Filip Oczkowski, Tomasz Andrzejewski.
Rybnicki koncert będzie miał w sobie jeszcze jeden niezwykły akcent, bo tym występem muzycy chcą wesprzeć Fundację Puls-Med Blisko Ciebie i ideę budowy hospicjum stacjonarnego w Rybniku. Na tej imprezie warto być!
Podczas koncertu będą atrakcyjne licytacje, w które włączy się również Michał Stawiński. Zespół na ten cel przekaże kilka atrakcyjnych dla Fanów przedmiotów. Szczegóły już wkrótce! Dochód z koncertu i licytacji przekazany zostanie na budowę rybnickiego hospicjum.

Koncert NeuOberschlesien
20.03.2018 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej
Otwarcie drzwi 18.00 / start koncertu 19.00
Bilety już dostępne: w kasie Teatru Ziemi Rybnickiej lub online TUTAJ
45,00 zł – przedsprzedaż do 31.01.2018
60,00 zł – od 1.02.2018
250,00 zł - Bilety VIP (ilość limitowana – tylko 15 sztuk) – uprawniające do udziału w kolacji z muzykami NeuOberschlesien.