Piątek, 13 grudnia 2019

imieniny: Łucji, Otylii, Włodzisławy

RSS

Festiwal Weselny w Wodzisławskim Centrum Kultury

22.12.2017 16:43 | 0 komentarzy | AgaKa

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na czwartą edycję Festiwalu Weselnego, który odbędzie się w niedzielę, 21 stycznia 2018 r. w godzinach od 14:00 do 18:00. Imprezę poprowadzą: aktorka Izabela Kapiasová oraz Tomasz Ciba.

Festiwal Weselny w Wodzisławskim Centrum Kultury
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak co roku, podczas Festiwalu lokalne firmy prezentować będą swoją działalność i asortyment ściśle związany z tematyką ślubną. W tegorocznej edycji imprezy udział zapowiedzieli również wystawcy z Republiki Czeskiej, przez co wydarzenie będzie miało charakter międzynarodowy. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, a każdy z uczestników weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Jak wiadomo, ślub to duże wyzwanie organizacyjne. Trzeba pamiętać o wszystkim, począwszy od wyboru sali, skończywszy na ślubnych dekoracjach. Propozycja WCK z pewnością pomoże przyszłym małżonkom w zapoznaniu się z aktualną ofertą branży ślubnej oraz w zorientowaniu w najnowszych trendach.

W programie Festiwalu znajdą się m.in pokazy sukien ślubnych i bielizny ślubnej, animacje dla dzieci, występy zespołów muzycznych oraz grup tanecznych. Nie zabraknie również degustacji i bogatej oferty gastronomicznej, usług multimedialnych, niespodzianek oraz konkursów z nagrodami.  

– Targi Ślubne organizowane w Wodzisławskim Centrum Kultury stały się rozpoznawalną imprezą o dobrej marce. Jestem przekonany, że atrakcje zaplanowane na kolejną, czwartą już edycję Festiwalu, będą atrakcyjne zarówno dla uczestników jak i samych wystawców – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor WCK.

Imprezę poprowadzi znana z popularnych seriali telewizyjnych aktorka Izabela Kapiasová – Aldonka z „Przepisu na życie“ oraz Maryla z „M jak Miłość”. Towarzyszyć jej będzie Tomasz Ciba.