Sobota, 5 grudnia 2020

imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy

RSS

Patrol

Epidemia koronawirusa:

Potrącił rowerzystkę i odjechał. Policjanci poszukują świadków

20.12.2017 08:25 | 0 komentarzy | ż

Kierowca skody na prostym odcinku drogi zderzył się z rowerzystką i odjechał z miejsca wypadku. Sprawą zajmują się raciborscy kryminalni.

Potrącił rowerzystkę i odjechał. Policjanci poszukują świadków
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kryminalni z Raciborza poszukują świadków wypadku, do którego doszło 16 grudnia około godz. 7.10 na ulicy Bogumińskiej w Chałupkach. - Kierujący samochodem osobowym, najprawdopodobniej marki Skoda, koloru szarego bądź srebrnego, na prostym odcinku drogi zderzył się z kierującą rowerem i po zaistniałym wypadku oddalił się z miejsca zdarzenia - informuje podkom. Mirosław Szymański z KPP w Raciborzu.

W następstwie wypadku ucierpiała 41-letnia rowerzystka, którą z obrażeniami kręgosłupa przewieziono do szpitala. Samochód, którym spowodowano wypadek, może mieć uszkodzoną prawą przednią lampę zespoloną.

- Osoby, które były świadkami powyższego wypadku lub posiadają informację na temat pojazdu uczestniczącego w zdarzeniu i jego kierowcy, prosimy o kontakt osobisty w Komendzie Powiatowej Policji w Raciborzu przy ul. Bosackiej 42, lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu, pod numerem 32 459 42 34 - apeluje M. Szymański.