Wtorek, 25 lutego 2020

imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

RSS

Już jutro koncert zespołu FEEL

15.12.2017 11:34 | 0 komentarzy | kama

Trwa Wodzisławski Jarmark Bożonarodzeniowy. Koncert zespołu FEEL, Wigilia dla Mieszkańców oraz Ice Show to propozycje, których nie można przegapić. Bogaty program artystyczny oraz świąteczne stoiska czekają na Wodzisławskim Jarmarku Bożonarodzeniowym każdego dnia, aż do 22 grudnia.

Już jutro koncert zespołu FEEL
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Z oferty stoisk i przedświątecznych zakupów skorzystać można codziennie od 10:00.

Koncerty kolędowe czy warsztaty plastyczne to tylko niektóre z atrakcji zaplanowanych na ten tydzień jarmarku. Największe z nich zaplanowano na weekend.

- Nadchodzący weekend będzie okazją do sympatycznego spędzenia czasu na wodzisławskim rynku. Trwający jarmark i świąteczna atmosfera z pewnością przypadną do gustu mieszkańcom miasta i gościom – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

W piątek, 15 grudnia podczas ICE SHOW będziemy mieli okazję zobaczyć jak powstaje rzeźba z lodu. Po raz pierwszy w Wodzisławiu Śląskim z wielkiego lodowego bloku powstanie wyjątkowy zaprzęg, składający się z sań i reniferów w rzeczywistych wymiarach. W saniach będzie można usiąść i zrobić sobie zdjęcie. Dodatkowym akcentem z okazji jubileuszu 760-lecia Wodzisławia Śląskiego będzie lodowe logo miasta. Widowisko rozpocznie się od godziny 16:00, na godzinę 18:30-19:00 zaplanowano ostatnie szlify piłami mechanicznymi oraz oświetlenie dzieła. Na ten dzień zaplanowano też koncert kolęd ZPiT Vladislavia.

W sobotę, 16 grudnia w świąteczny nastrój wprowadzi nas koncert zespołu FEEL. Charyzmatyczna grupa wystąpi w świątecznym repertuarze. Tego dnia najmłodsi przeniosą się do Krainy Lodu, gdzie czekać będą Anna, Elza, Kristof i Olaf.

Mikołaj, aniołki i śnieżynki odwiedzą wodzisławski rynek w niedzielę, 17 grudnia. Tego dnia odbędzie się też Wigilia dla Mieszkańców, podczas której zagra Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa. W czasie Wigilii wręczone będą nagrody dla zwycięzców konkursu na najładniejszy stroik.

Najmłodsi, odwiedzając jarmark, mogą skorzystać z Poczty Świątecznej i wysłać listy z prośbą o prezenty. Trzy najładniejsze z nich zostaną nagrodzone 17 grudnia podczas Wigilii na rynku.

W poniedziałek, 18 grudnia Teatr Wodzisławskiej Ulicy zaprezentuje spektakl „Opowieść wigilijna” Karola Dickensa.

Szczegółowy program Jarmarku znajduje się na stronie www.wodzislaw-slaski.pl oraz www.wck.wodzislaw.pl

Wydarzenie dla Miasta Wodzisławia Śląskiego organizuje Wodzisławskie Centrum Kultury.

Program Wodzisławskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego 6-22 grudnia 2017 r. /Rynek/

15 XII

godz. 16:00-19:00 Ice Show - widowisko, podczas którego z wielkiego lodowego bloku powstanie wyjątkowy zaprzęg, składający się z sań i reniferów w rzeczywistych wymiarach

godz. 17:30 Koncert kolęd - ZPiT Vladislavia

16 XII

godz. 15:30 Kraina Lodu – animacje dla dzieci z Elzą, Anną, Kristofem i Olafem – postaciami z bajki

godz. 19:00 Koncert zespołu FEEL - charyzmatyczna grupa wystąpi w świątecznym repertuarze

17 XII

godz. 17:00-18:00 Świąteczne animacje dla dzieci z Mikołajem, Aniołkami i Śnieżynkami

godz. 18:00 Wręczenie prezentów z Poczty Świątecznej

godz. 19:00 Wigilia dla Mieszkańców, koncert Wodzisławskiej Orkiestry Rozrywkowej

18 XII

godz. 17:00 Teatr Wodzisławskiej Ulicy - spektakl "Opowieść wigilijna" Karola Dickensa

6-17 XII

Poczta Świąteczna – w domku na rynku dzieci mogą wysyłać listy z prośbami o prezenty. Trzy najładniejsze listy zostaną nagrodzone. Wręczenie nagród nastąpi 17 grudnia około godz. 18:00 (w dniu Wigilii dla Mieszkańców).