Sobota, 15 grudnia 2018

imieniny: Niny, Celiny, Krystiany

RSS

Psiaki do adopcji z Rybnika

07.12.2017 07:33 | 0 komentarzy | kama

Psiaki z rybnickiego schroniska czekają na kochające domy.

Psiaki do adopcji z Rybnika
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Rumor nr 19

Rumor to młody psiak, szalony i pełen energii. Bardzo pozytywny zarówno do ludzi jak i do wszystkich psów, ktore zaczepiał do zabawy. Jak to młody psiak posiada sporo energii lubi sie bawić i wygłupiać. To jeszcze psie dziecko, a już jest w schronisku.

Piksel nr 166

Piksel mały piesek w wieku 3-5 lat. Bardzo wesoły i przyjacielski w stosunku do ludzi. Uwielbia się bawić i przytulać. Grzeczny do pozostałych piesków i suczek. Ładnie chodzi na smyczy. Część spaceru spędził wspólnie z koleżanką Tosią. Ma bardzo wesołe usposobienie. Przyszły właściciel będzie miał dużo frajdy z takim psiakiem. Ma charakterystyczną dłuższą sierść na grzbiecie. W jego przypadku można wymyślić oryginalną fryzurkę.

Koksik nr 122

Koksik wraz z koleżanką Milunią zwiedzał świat maszerując na swoich krótkich nóżkach. Psiak pełen enrergii, ładnie chodzi na smyczy, poleca sie do adopcji i kochania. Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do innych psów i suczek. Chętnie daje się głaskać. Świetnie czuje się na smyczy i wie, jak się zachowywać. Bardzo smakowały mu przysmaki, jakimi go częstowano i odwdzięczał się całusami.

Wiking nr 97

Wikuś cieszy się każdym wyjściem, ale bardzo potrzebuje dłuższych spacerów. Już rok czeka odkąd wrócił z poprzedniej adopcji od tamtej pory nie umie nabrać ciałka i kondycja też mu słabnie. Viking to spokojny psiak, zadowolony maszerował z kolegami. Z niechęcią wracał do schroniska. Gdzie jeszcze musi czekać na kogoś kto go przygarnie. Wiking kocha wodę, uwielbia spacery, lubi ludzi i czeka na swoją szansę.

W celu adopcji prosimy o kontakt: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna - Schronisko w Rybniku ul. Majątkowa 42, 44-207 Rybnik-Wielopole, Tel: (32) 42 46 299 Adopcja zwierząt możliwa w godzinach:pon-pt: 8:00-14:00 w soboty, niedziele i święta: 8:00-11:00.

Więcej informacji również na stronie https://www.facebook.com/Psiaki-i-Kociaki-ze-Schroniska-dla-Bezdomnych-Zwierz%C4%85t-w-Rybniku-849333935123454/