Poniedziałek, 8 marca 2021

imieniny: Beaty, Wincentego, Jana

RSS

Śmierdzi, ale grzeje! Znany aktor i zespół Tabu w świetnym spocie antysmogowym [FILM]

22.11.2017 14:34 | 3 komentarze | mak

- A co tu tak zadymione? - Bo dużo palę. Papierosów. Żona też. Powstał kolejny spot w ramach akcji „Nie truj sąsiada”. W rolach głównych aktor Marian Dziędziel oraz Rafał Karwot z grupy Tabu. Zobaczcie efekt.

Śmierdzi, ale grzeje! Znany aktor i zespół Tabu w świetnym spocie antysmogowym [FILM]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

W ubiegłym roku olbrzymi sukces odniosła akcja „Nie truj sąsiada”, o której donosiły media w całej Polsce, a spoty z udziałem Franciszka Pieczki oraz YouTubera Reziego notowały tysiące odsłon (spot z udziałem Reziego dostępny jest pod adresem: TUTAJ, zaś wideo z udziałem Franciszka Pieczki: TUTAJ.

W tym roku ofensywa „Nie truj sąsiada” wraca z udziałem Mariana Dziędziela, jednego z najbardziej wyrazistych polskich aktorów, wspieranego przez muzyków z zespołu Tabu. Zadymione podwórko, siekiera i złowrogie słowa wypowiadane przez jednego z policjantów do kolegi: „Stary, czegoś takiego jeszcze nie widziałeś, żona zgłosiła…” – tak zaczyna się najnowszy spot promujący kampanię pod hasłem „Nie truj sąsiada!” Co dalej? „Siekiera w domu musi być”, odpowiada policjantowi postać kreowana przez Mariana Dziędziela. To po prostu trzeba zobaczyć…