Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nowiny Raciborskie z dodatkiem o kapsule czasu

Czego dowiedzą się o współczesnych raciborzanach następne pokolenia, które za 50 lat będą wydobywać skarby przeszłości z zakopanej w ul. Długiej kapsuły czasu?

Nowiny Raciborskie z dodatkiem o kapsule czasu

Tygodnik pisze o swoim projekcie i poleca do lektury:

  • Szczegółową relację z zakopania kapsuły czasu
  • Pamiątkowe fotografie raciborzan z kapsułą czasu
  • Spis oraz zdjęcia przedmiotów, które trafiły do kapsuły czasu

Nowa droga zabiera życie. Dlaczego na wyremontowanej trasie Racibórz - Pietrowice Wielkie dochodzi do tak wielu wypadków, także śmiertelnych? Policję i drogowców pyta Adrian Czarnota

Magazyn sensacyjny Duży Kaliber

Hiszpanie dokończą Zbiornik. Jest już nowy budowniczy Zbiornika Racibórz. Czy konsorcjum polsko - hiszpańskie spisze się lepiej niż firma Dragados? Sprawę opisuje Wojciech Żołneczko.

Prałat Jan Szywalski pisze o dziejach parafii w Markowicach. Obchodzi, podobnie jak miejscowość - obecna dzielnica Raciborza - historyczne jubileusze.

Profesor Nicieja odtwarza historię Kresowiaków. Bawił z wizytą u raciborskich studentów-seniorów. Wspominał im m.in. scysję na Ukrainie z tamtejszymi nacjonalistami.

Zbiórka złomu na ratunek życiu. Tegoroczna "Złomiada" Szymona Bolika finansowo wsparła chorego Mateuszka.

Podwyżki w szpitalu. Najwyższa dla dyrektora. 3200 zł więcej zarabia teraz Ryszard Rudnik i co miesiąc dostaje 17000 zł. Wypłatę podwyższył mu zarząd powiatu. Wyższe pensje mają teraz także lekarze i personel.

Historyczny cykl Nowin: Pionierzy Raciborskiej Służby Zdrowia. Katarzyna Gruchot pisze o Karliku z Pawłowa

W-F dla pierwszaków. Pionierski program rozwoju sportowego już działa w podraciborskich szkołach.

Kup dostęp do e-wydania aktualnego numeru gazety

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].