środa, 3 marca 2021

imieniny: Maryny, Kunegundy, Pakosława

RSS

Uwaga, punkt przyjmowania wniosków w Radlinie przeniesiony do MOK

24.10.2017 21:28 | 0 komentarzy | mak

W celu usprawnienia procesu przyjmowania wniosków o wypłatę rekompensaty z tytułu utraty prawa do bezpłatnego węgla (deputatów), miasto Radlin w porozumieniu z dyrekcją kopalni uruchamia awaryjny punkt przyjmowania wniosków w Miejskim Ośrodku Kulury w Radlinie (tzw. “Domu Kultury”).

Uwaga, punkt przyjmowania wniosków w Radlinie przeniesiony do MOK
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Punkt będzie działał w godzinach od 7.00 do 14.00 w holu głównym MOK-u. Z punktu będzie można skorzystać co najmniej do najbliższego piątku (27.10.2017).

Jednocześnie punkt podany w poprzednich materiałach (pomieszczenie byłej stolarni na KWK Marcel) nie będzie w tym czasie przyjmował wniosków. Wszyscy zainteresowani proszeni są o przyjście do Miejskiego Ośrodka Kultury.

- Odwiedzający MOK Radlin będą mogli skorzystać z parkingu przed ośrodkiem, jednak prosimy również korzystać z innych ogólnodostępnych miejsc parkingowych (np. parking parafialny, czy parking przed UM Radlin) - zachęca Marek Gajda z Urzędu Miasta w Radlinie.

- O tym jak długo uruchomiony będzie w tym miejscu punkt przyjmowania wniosków, informować będziemy na bieżąco. Mamy nadzieje, że to rozwiązanie usprawni wszystkim zainteresowanym możliwość złożenia wniosku - informuje Marek Gajda z Urzędu Miasta w Radlinie.