Czwartek, 22 kwietnia 2021

imieniny: Leona, Kai, Heliodora

RSS

Co z przyszłością PRD? Wizja lokalna i dyskusja na sesji

13.10.2017 17:33 | 1 komentarz | (q)

Część październikowej sesji Rady Miasta odbędzie się poza budynkiem Urzędu. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w porządku obrad najbliższego posiedzenia radnych zaplanowano otwartą dyskusję na temat przyszłości raciborskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych. Poprzedzi ją zorganizowana dzień wcześniej wizja lokalna wytwórni asfaltobetonu PRD.

Co z przyszłością PRD? Wizja lokalna i dyskusja na sesji
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kontrowersje budzi lokalizacja linii technologicznej do produkcji asfaltobetonu działająca w ramach Przedsiębiorstwa Robót Drogowych. Nowa wytwórnia jest spółce potrzebna, by ta mogła się dalej rozwijać. Decyzję odnośnie przyszłości Przedsiębiorstwa Robót Drogowych podejmą radni. Ważny jest głos mieszkańców.

24 października zorganizowana zostanie wizja lokalna linii technologicznej do produkcji asfaltobetonu działającej w ramach PRD na ul. Adamczyka i jej nowej lokalizacji na terenie po kolejowym przy ul. Łąkowej. Specjalny autobus dla chętnych mieszkańców, urzędników i radnych zostanie podstawiony pod Urząd Miasta o godz. 15:00.

25 października w ramach obrad rady miasta odbędzie się publiczna dyskusja na temat przyszłości miejskiej spółki. Licząc na udział jak największego grona zainteresowanych osób, spotkanie to odbędzie się w sali Raciborskiego Centrum Kultury. Posiedzenie rozpocznie się o godzinie 17.00 na I piętrze RCK przy ul. Chopina 21.