Wtorek, 2 czerwca 2020

imieniny: Erazma, Marianny, Marzanny

RSS

Fotografia? A z czym to się je? – warsztaty fotograficzne dla dzieci w Jastrzębiu

08.10.2017 19:47 | 0 komentarzy | (q)

Podczas dwudniowych warsztatów fotograficznych zorganizowanych przez Stowarzyszenie Jastrzębski Klub Fotograficzny „Niezależni” w Jastrzębiu–Zdroju dzieci poznały tajniki sztuki fotografowania. 

Fotografia? A z czym to się je? – warsztaty fotograficzne dla dzieci w Jastrzębiu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Warsztaty fotograficzne dla dzieci w Jastrzębiu-Zdroju przeprowadził nie kto inny, a Prezes Zarządu Związku Polskich Artystów Fotografików Okręg Śląski – Arkadiusz Ławrywianiec. Każde dziecko, które zdecydowało się spędzić ostatni weekend w jastrzębskim Domu Zdrojowym miało okazję sprawdzić swoje umiejętności w mini studio fotograficznym i w plenerze. Podczas części teoretycznej prowadzący zaaplikował dzieciakom ogromną dawkę wiedzy na temat fotografii, a najlepszą możliwą puentą była prezentacja możliwości wydruku zdjęć, w różnych formatach i na różnych materiałach.

Warsztaty fotograficzne zorganizowane przez Stowarzyszenie Jastrzębski Klub Fotograficzny „Niezależni” były przede wszystkim próbą zaszczepienia wśród najmłodszych mieszkańców miłości do tej formy sztuki (być może odnalezienia drogi życiowej przez jakieś dziecko/ci) oraz zainteresowania młodych jastrzębian swoim miastem i poznania go w inny, fotograficzny sposób.

Maciej Kanik | nowiny.pl