Niedziela, 23 lutego 2020

imieniny: Damiana, Romany, Florentyna

RSS

Usta jak kwiat piwonii. Wodzisławianka najlepsza w Polsce w makijażu permanentnym

08.10.2017 18:36 | 0 komentarzy | mak

Wielki sukces Żanety Radeckiej z Wodzisławia Śląskiego. Zwyciężyła w ogólnopolskich mistrzostwach makijażu permanentnego. Rok temu była wicemistrzynią. 

Usta jak kwiat piwonii. Wodzisławianka najlepsza w Polsce w makijażu permanentnym
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na początku października w Gdańsku odbyły się "V Ogólnopolskie mistrzostwa makijażu permanentnego". W zmaganiach wzięło udział 8 kandydatek, które zakwalifikowały się do finału mistrzostw. Wśród nich była Żaneta Radecka z Wodzisławia Śląskiego.

Usta i oczy

Zdaniem uczestniczek było wykonanie makijażu permanentnego oczu oraz ust. - Stres był ogromny, napięcie niesamowite. Ale gdy zaczęłam pracę, ogarnęło mnie pełne skupienie - mówi Żaneta Radecka. Wodzisławiankę dopingowały również słowa modelki - Anny Białas, której wykonywała makijaż. - Ania powiedziała mi "rób co chcesz i jak chcesz, jestem przekonana ze będę piękna" - wspomina Żaneta Radecka.

Po zakończeniu trudnych, konkursowych zmagań wodzisławianka była zadowolona z efektu. - Brwi były włoskowe, a usta w 6 kolorach, tak zwane "ombre lips". Na żywo wyglądały niczym kwiat piwonii. Z kolei kreseczki z delikatnym wyciągnięciem, zagęszczające rzęsy. Zdjęcia nie odzwierciedlają pracy na żywo - nie kryje radości z rezultatu Żaneta Radecka.

Werdykt

Ogłoszenie wyników nastąpiło 7 października. Jury zdecydowało, że pierwsze miejsce należy się Żanecie Radeckiej. - Moje emocje sięgały zenitu. To ogromne wyróżnienie. Kibicowali mi mąż Michał i córka Zosia. Wszyscy byli dla mnie bardzo życzliwi, gratulowaliśmy sobie, wszyscy zawodnicy. Czułam, że jesteśmy jedną drużyną - podkreśla wodzisławianka.

Z drugiego na pierwsze

Żaneta Radecka prowadzi w Wodzisławiu własny gabinet kosmetologii, medycyny estetycznej i makijażu permanentnego. O wodzisławiance pisaliśmy już rok temu. Wówczas było to w kontekście jej poprzedniego sukcesu, kiedy została wicemistrzynią Polski w makijażu permanentnym (więcej na temat wodzisławianki pisaliśmy TUTAJ).