środa, 19 grudnia 2018

imieniny: Gabrieli, Dariusza, Urbana

RSS

Wielki „come back” Nowackiej

05.10.2017 07:00 | 0 komentarzy | web

W wielkim stylu wróciła na raciborskie salony z „zesłania” Ludmiła Nowacka, kiedyś zastępca prezydenta Raciborza, a dziś dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Złośliwy komentarz tygodnia Bożydara Nosacza

W wielkim stylu wróciła na raciborskie salony z „zesłania” Ludmiła Nowacka, kiedyś zastępca prezydenta Raciborza, a dziś dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego. Podczas gali z okazji 40-lecia szkoły pielgrzymowali do niej z życzeniami i prezentami notable z województwa, powiatu i miasta. Nie ma pewności czy uśmiechy wszystkich gości były szczere, ale widać, że pani dyrektor to nie przeszkadzało i prezentowała się olśniewająco. Gratulujemy jej szczerze, tym bardziej, że ponoć udało jej się okiełznać niektóre „złe duchy” placówki, przez co ta ostatnia w ciągu minionych lat nieco wymykała się spod kontroli. Na zdjęciach prezentujemy nasze domysły w kwestii życzeń, jakie mogły być składane podczas uroczystości.

*Zaprojektowana i wybudowana za rządów poprzedniego starosty hala gimnastyczna przy ZSOMOS, reklamowana jako największy i najnowocześniejszy tego typu obiekt przyszkolny w Polsce, okazała się bublem, o czym wielokrotnie pisaliśmy na naszych łamach.

bozydar.nosacz@outlook.com

Zobacz pozostałe teksty Bożydara


Masz informację, która nadawałaby się do tej rubryki i chcesz się nią podzielić? Napisz: bozydar.nosacz@outlook.com