Poniedziałek, 24 lutego 2020

imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy

RSS

Wielkie zmiany w Galerii Karuzela jeszcze w tym roku

04.10.2017 10:55 | 6 komentarzy | AgaKa

Co powstanie w miejscu dawnego Polo Marketu? Co zmieni się w wodzisławskim centrum handlowym jeszcze przed końcem tego roku?

Wielkie zmiany w Galerii Karuzela jeszcze w tym roku
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W centrum handlowym Karuzela w Wodzisławiu Śląskim od jakiegoś czasu nie ma już Polo Marketu. Wielu zastanawia się, co powstanie w jego miejscu. Okazuje się, że zmiany mają być dużo większe, niż się wszystkim wydaje, bo obejmą nie tylko strefę dawnego Polo Marketu, ale też sklepu CCC oraz Martes Sport.

Salon CCC powiększony zostanie dwukrotnie, z obecnych 400 mkw wielkość sklepu zwiększy się do blisko 800 mkw oraz zmieni swój koncept. Otwarcie CCC zaplanowane jest na połowę grudnia, a nowy i powiększony salon zlokalizowany będzie w sąsiedztwie Empiku. Oprócz nowej odsłony salonu warto dodać, że stanie się on jednym z największych sklepów z butami i dodatkami w regionie śląskim.

Zmiany w Galerii Karuzela dotyczą także salonu Martes Sport, który pozostanie w obecnej lokalizacji, jednak ze znacznie poszerzoną ofertą i możliwością jeszcze lepszego wyeksponowania swoich produktów. Powierzchnia Martes Sport zwiększy się z 400 do 600 mkw.

Z nowości - w Karuzeli pojawi się sklep Żabka.