Poniedziałek, 26 października 2020

imieniny: Ewarysta, Łucjana, Dymitriusza

RSS

Michał Szpak gwiazdą koncertu jubileuszowego MOD “Rybnik”

02.10.2017 11:03 | 0 komentarzy | kama

Bardzo okazale zapowiadają się obchody 70-lecia istnienia Miejskiej Orkiestry Dętej “Rybnik”. Zaproszenie na koncert jubileuszowy 8 października przyjął m. in. Michał Szpak. Gwiazda polskiej sceny muzycznej zaprezentuje swoje utwory i znane wszystkim walory głosowe w niecodziennych aranżacjach na orkiestrę.

Michał Szpak gwiazdą koncertu jubileuszowego MOD “Rybnik”
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
październik
8 niedziela

Michał Szpak gwiazdą koncertu jubileuszowego MOD “Rybnik”

Start 08.10.2017 o godz. 17:00 cena biletu: 30/40

Jeśli można powiedzieć o kimś “gorące nazwisko”, to z pewnością o Michale Szpaku. Platynowa płyta “Byle być sobą”, potrójna platyna za singiel, nagrody festiwalowe, w tym Grand Prix Opola 2016, efektowne 3 miejsce w głosowaniu widzów podczas ubiegłorocznej Eurowizji i koncerty niemal bez przerwy w Polsce i za granicą – to tylko część sukcesów. Ostatnio także nagrania do znanego telewizyjnego talent show w roli trenera. Kariera Michała Szpaka jest w fazie rozkwitu, lecz w jego kalendarzu znalazło się miejsce na ponowne odwiedzenie Rybnika.

Albowiem występ z rybnicką orkiestrą to nie pierwsze spotkanie tych muzyków. Już w styczniu tego roku MOD i Michał Szpak połączyli siły, dając piękny, klimatyczny występ w ramach cyklu noworocznych koncertów z gwiazdami w jednym z rybnickich kościołów. Orkiestrowe aranżacje i fantastyczny wokal młodego artysty okazały się tak interesującą mieszanką, że oczywistością była kontynuacja udanej współpracy.

Utrzymane w klimacie pop-rockowym utwory Michała Szpaka dostaną “nowe życie” dzięki muzykom pod batutą obchodzącego 35-lecie pracy Mariana Wolnego. A osobowość sceniczna i wokal młodego artysty powinny pozostawić widzów jubileuszowego koncertu ze wspaniałymi wrażeniami.

Początek Koncertu Jubileuszowego MOD “Rybnik 8 października o godz. 17.00 w Teatrze Ziemi Rybnickiej.

/Materiały prasowe/