Czwartek, 21 stycznia 2021

imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

RSS

Epidemia koronawirusa:

Spotkanie pełne smaku [ZAPOWIEDŹ]

26.09.2017 09:12 | 0 komentarzy | ż

Popularna blogerka, podróżniczka, zwyciężczyni wielu kulinarnych konkursów, uczestniczka programu "Ewa gotuje". Na spotkanie pełne smaku z Beatą Czogałą Gminne Centrum Kultury w Nędzy zaprasza 12 października o godz. 16.30.

Spotkanie pełne smaku [ZAPOWIEDŹ]
Ewa Wachowicz i Beata Czogała
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ma trzy pasje: podróże, gotowanie i książki. Dzięki nim czuje się wolna i szczęśliwa. - Podróże, nieważne czy te bliskie, czy dalekie, pozwalają mi się oderwać od szarej rzeczywistości. Tak samo jest w kuchni. Kiedy do niej wchodzę odsuwam w niepamięć wszystkie problemy i troski i zaczynam tworzyć - mówi Beata Czogała.

Dodaje, że nie jest typem szefa kuchni. Raczej woli przepisy tworzyć i się nimi delektować. Cały czas stara się zdobywać nową wiedzę, a im więcej wie, tym bardziej rośnie jej apetyt na nowe kulinarne odkrycia.

Jest zwyciężczynią wielu kulinarnych konkursów, m.in. Krakus na przepis ulubionego chłodnika, Janpol z przepisem na placuszki walijskie, galerii Magnolia we Wrocławiu - warsztaty kuchni meksykańskiej prowadzone przez Piotra Kucharskiego, Bonduelle z przepisem na calzone ze szpinakiem, pomidorkami, roszponką i mozzarellą. Jej przepisy regularnie są publikowane przez różne czasopisma.

Niedawno gościła też w domu Ewy Wachowicz biorąc udział w nagraniach do programu "Ewa gotuje".

Spotkanie w Nędzy odbędzie się 12 października o godz. 16.30 w sali przy ul. Strażackiej 2. Zorganizowane będzie w ramach zajęć Uniwersytetu Trzeciego Wieku, ale przyjść może każdy. Wstęp wolny.