Piątek, 21 września 2018

imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

RSS

Skandal w Parku Rozrywki. Nastolatkowie biegali z paralizatorem i porazili jedną osobę

14.09.2017 15:47 | 6 komentarzy | mak

Bulwersujące zdarzenie na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki w Wodzisławiu. Nastolatkowie biegali z paralizatorem. Napadli na 16-latka i porazili go urządzeniem.

Skandal w Parku Rozrywki. Nastolatkowie biegali z paralizatorem i porazili jedną osobę
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

13 września na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" w Wodzisławiu doszło do groźnego zdarzenia. Około godz. 18.50 pracownica tego obiektu zgłosiła wodzisławskiej straży miejskiej, że po terenie parku rozrywki biegają dzieci w wieku 11-15 lat z paralizatorem.

Dyżurny straży przekazał zgłoszenie policji oraz natychmiast wysłał na miejsce strażników. Gdy strażnicy dotarli na miejsce okazało się, że nieletni zdążyli już zbiec. Na miejscu zastali jednak 16-letniego chłopca, który wcześniej został przez napastników napadnięty i rażony paralizatorem.

W związku z tym, że jego stan zdrowia się pogarszał, strażnicy wezwali na miejsce zespół pogotowia ratunkowego. W międzyczasie powiadomili rodziców poszkodowanego. Poszkodowany w towarzystwie matki został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego na badania do szpitala.

Strażnicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu policji. Zabezpieczone zostało również nagranie monitoringu w tej sprawie. Poszukiwaniem napastników zajmie się policja.