Czwartek, 22 sierpnia 2019

imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii

RSS

Kacprowicz szefem na Kasprowicza, czyli nowy dyrektor w I LO

29.08.2017 14:12 | 0 komentarzy | ż

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu ma nowego dyrektora.

Kacprowicz szefem na Kasprowicza, czyli nowy dyrektor w I LO
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

28 sierpnia Zarząd Powiatu Raciborskiego oficjalnie wręczył powierzenie funkcji dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu Marzenie Kacprowicz. Funkcja dyrektora szkoły została jej powierzona na okres od 1 września 2017 roku do 31 sierpnia 2022 roku. Funkcję wicedyrektora szkoły pełnić będą Grażyna Strózik oraz Beata Paduch.

Marzena Kacprowicz podczas spotkania z członkami zarządu powiatu raciborskiego podkreśliła, że zależy jej na wyeksponowaniu osiągnięć młodzieży Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Raciborzu oraz dbaniu o dobre imię i pozycję placówki. Chciałaby wzmocnienić współpracę z radą rodziców i Stowarzyszeniem Absolwentów szkoły. Dyrektor poinformowała, że chciałaby także sięgać po fundusze zewnętrzne na realizację przedsięwzięć dla uczniów oraz nauczycieli. Dodała, że ważna jest również integracja grona pedagogicznego.

Marzena Kacprowicz jest nauczycielem matematyki z 25-letnim stażem pracy. Od 15 lat pełniła funkcję wicedyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Raciborzu. Jej pasją jest matematyka oraz aktywne spędzanie czasu wolnego (koszykówka i jazda na rowerze).

Poprzednim dyrektorem ZSO nr 1 w Raciborzu był Wojciech Janiczko.

źródło: Starostwo Powiatowe w Raciborzu, oprac. żet