środa, 20 czerwca 2018

imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

RSS

Nowiny Wodzisławskie piszą o coraz droższym węglu

21.08.2017 17:31 | 8 komentarzy | art

Mieszkańcy alarmują, że cena węgla wzrasta z miesiąca na miesiąc. Tydzień temu tona podrożała o kolejne 86 zł i jej cena zbliża się do 700 zł (bez akcyzy). Sprawdzamy co jest przyczyną podwyżek. Nie mamy dobrych wieści. Sprzedawcy węgla alarmują, że cena tego opału może wzrosnąć jeszcze nawet o 50 procent.

Nowiny Wodzisławskie piszą o coraz droższym węglu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nie żyje Stanisław Katryniok, sołtys Łazisk. Szok zamiast radości po gminnych dożynkach, których współorganizatorem był zmarły.

Mobbing w szpitalu? Pielęgniarki zaalarmowały starostę. Pielęgniarki jednego z oddziałów szpitala w Wodzisławiu alarmują, że są ofiarami działalności mobbingowej polegającej m.in. na "zastraszaniu" i "gnębieniu". Napisały w tej sprawie pismo do starostwa powiatowego w Wodzisławiu, które trafiło też do dyrekcji lecznicy. W szpitalu powołano komisję antymobbingową, która ma na celu wyjaśnienie zarzutów. Co ciekawe na tym samym oddziale miało dojść do szarpaniny. Zastępca dyrektora ds. pielęgniarstwa Małgorzata Żebrak miała naruszyć nietykalność cielesną jednej z pielęgniarek. Rzecznik prasowy szpitala w tej sprawie nabiera wody w usta, twierdząc, że dotyczy to spraw wewnętrznych placówki.

Bordynowska Pani odsłania swoje tajemnice.

Pszowskie dożynki z jubileuszem klubu.

5 mln zł kar dla miasta przepadnie?

Niewielkie szanse na uzyskanie pieniędzy od przedsiębiorców, którzy budowali Rodzinny Park Rozrywki.

Radlińskie kamery bez obsługi.

Dlaczego nocą w nowoczesnym centrum monitoringu nikt nie czuwa?

Kup dostęp do e-wydania aktualnego numeru gazety