Poniedziałek, 22 kwietnia 2019

imieniny: Leona, Kai, Heliodora

RSS

Posterunek policji coraz bliżej

13.08.2017 19:00 | 1 komentarz | art

Gmina Godów zakończyła prace związane z przystosowaniem pomieszczeń w budynku dawnego przejścia granicznego w Gołkowicach na potrzeby posterunku policji. Prace remontowo-budowlane zakończyły się w lipcu.

Posterunek policji coraz bliżej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Gmina musiała wykonać oddzielne zasilanie pomieszczeń, w których znajdować się będzie posterunek, wymieniła też okna i drzwi, posadzki. Wykonała pomieszczenia sanitarne oraz nową sieć teleinformatyczną. Koszt robót wyniósł 150 tys. zł. - Teraz po stronie policji leży wyposażenie pomieszczeń w sprzęty i wyposażenie potrzebne policji – mówi Mariusz Adamczyk, wójt Godowa. Jak dodaje, otwarcie posterunku policji w Gołkowicach powinno nastąpić we wrześniu.

Informacji tej jak na razie nie potwierdza jednak sama policja. - Dokładna data otwarcia posterunku nie jest nam jeszcze znana, a orientacyjnej nie chcemy podawać. Tym bardziej że według wstępnych planów posterunek miał już działać – mówi st. sierżant Katarzyna Muszyńska, pełniąca obowiązki oficera prasowego wodzisławskiej policji.

Wcześniej mówiło się o otwarciu posterunku w lipcu, w okolicach święta policji, ale z różnych względów nie było to ostatecznie możliwe.

(art)