środa, 12 maja 2021

imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli

RSS

Na starym basenie powstała sala gimnastyczna

03.08.2017 09:11 | 0 komentarzy | acz

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w dzielnicy Orzepowice będą mogli cieszyć się zmodernizowaną infrastrukturą sportową.

Na starym basenie powstała sala gimnastyczna
W tym miejscu znajdował się stary basen
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W ramach przeprowadzonej modernizacji segmentu sportowego na dodatkową salę gimnastyczną przebudowano pomieszczenia nieczynnego basenu. Po wykonaniu prac demontażowych, ogólnobudowlanych, instalatorskich i wykończeniowych powstał obiekt o powierzchni około 180 m 2 . Sala będzie wykorzystywana do zajęć gimnastycznych, ale będzie także pełnić funkcję miejsca spotkań organizowanych w szkole oraz lokalu wyborczego.

W ramach inwestycji w ZSP 7 wyremontowano też funkcjonującą do tej pory w budynku salę gimnastyczną, w której m.in. wymieniono parkiet oraz zamontowano nowe kosze do gry w koszykówkę i zestaw do siatkówki. Modernizacja segmentu sportowego obejmowała też dostosowanie do wymogów ochrony przeciwpożarowej klatki schodowej i remont zaplecza szatniowo-sanitarnego. Zrealizowane prace poprawiły dostępność obiektu dla osób niepełnosprawnych dzięki budowie podjazdu wewnętrznego i zewnętrznego oraz dostosowaniu sanitariatów.Prace zrealizowała Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa z Rybnika za 1.039.877,55 zł.