Sobota, 19 października 2019

imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

RSS

DARMOWE KURSY ZAWODOWE SZANSĄ NA LEPSZĄ PRACĘ - SKORZYSTAJ JUŻ TERAZ!

27.06.2017 12:05 | 0 komentarzy | EK

Zmiany nie są proste, a ich wprowadzenie wymaga często sporego nakładu pracy. Na szczęście mieszkańcy Śląska mogą liczyć na pomoc Funduszy Europejskich i wziąć udział w bezpłatnym projekcie organizowanym przez szkoły policealne i medyczne TEB Edukacja. Sprawdźcie sami co możecie zyskać.

DARMOWE KURSY ZAWODOWE SZANSĄ NA LEPSZĄ PRACĘ  - SKORZYSTAJ JUŻ TERAZ!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Każdy uczestnik projektu „Kwalifikacje, które dają pracę – kursy i kształcenie w formach szkolnych” może bezpłatnie skorzystać z różnorodnej oferty kursów zawodowych, które pozwolą na zdobycie nowej wiedzy i umiejętności, a tym samym lepszej pracy i potencjalnie wyższej pensji. Projekt ten kierowany jest do osób, które chcą zdobyć pracę w konkretnym zawodzie lub marzą o zmianie dotychczasowej ścieżki zawodowej.

Zajęcia rozpoczynają się na przełomie września i października 2017 i będą się odbywać w trybie wieczorowym lub zaocznym. Na uczestników czeka doświadczona i wykwalifikowana kadra oraz komfortowe, nowoczesne warunki do nauki. W ramach projektu każdy słuchacz ma zagwarantowane bezpłatne podręczniki oraz – w przypadku większości kursów – praktyki zawodowe i ubezpieczenie. Dodatkową zaletą kursów zawodowych jest wyjątkowo praktyczna, przyspieszona forma nauki, bez zbędnej teorii.

Na liście dostępnych kursów można znaleźć wiele różnych kierunków i dziedzin, takich jak na przykład fotografia, multimedia i grafika komputerowa, rachunkowość, kadry i płace, logistyka, administrowanie sieciami komputerowymi, fryzjerstwo, stylizacja fryzur  czy opiekun medyczny. Taka różnorodność pozwala na połączenie zdobywania wiedzy i wykształcenia z własnymi zainteresowaniami oraz realizowaniem pasji. Dzięki temu nauka staje się przyjemnością, a nowa wiedza i umiejętności są szybciej i łatwiej przyswajalne.

Projekt organizowany przez sieć szkół policealnych i medycznych TEB Edukacja współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Więcej dowiecie się na www.teb.pl, www.efs.teb.pl lub w oddziale TEB Edukacja Rybnik, Wodzisław, Racibórz.

Tekst sponsorowany