Poniedziałek, 21 maja 2018

imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

RSS

Psiaki do adopcji z Rybnika

19.06.2017 09:59 | 0 komentarzy | kama

Psiaki z rybnickiego schroniska czekają na kochające domy.

Psiaki do adopcji z Rybnika
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Roksi nr 42

Cudowna, młoda sunia, pragnąca bliskości z człowiekiem, korzystała z każdej chwili aby się przytulić. Pozytywna do psów. Chodzi na luźnej smyczy. Ciekawa świata, zalecana raczej jako pies domowy, ponieważ ogrodzenia są dla niej wyzwaniem.

Nelcia nr 16

Na swój kochajacy dom czeka Nelcia. Jest to młoda, średniej wielkości bardzo sympatyczna suczka. Raczej opanowana i łagodna, ładnie chodzi na smyczy. Wpatrzona w człowieka, lubi być głaskana.

Kiler nr 18

Kiler to bardzo energiczny pies o silnym charakterze. Nie toleruje zbytnio innych psów. Kiler ma 5 lat i został oddany do schroniska przez właścicieli ponieważ uciekał z posesji. Co prawda na dzisiejszym spacerze Kiler nie był zbyt towarzyski dla innych psów, ale z uwagi na jego masę i fakt, że nie znamy go jeszcze, nie bardzo próbowaliśmy jak zachowa się w bezpośrednim kontakcie z innymi psiakami. Dla ludzi bardzo miły. Delikatnie bierze smaczki z ręki.

Tupi vel. Puzon nr 184

Puzon to około 2 letni, średniej wielkości pies. Jest bardzo pogodny, ładnie chodzi na smyczy. Na spacerze ciekawski, wszystko go interesowało. Fajny do ludzi i dobrze nastawiony do innych psów.

Na wszystkich, którzy zdecydują się na adopcję psa lub kota z rybnickiego schroniska czeka niespodzianka. Darmowa sesja z pupilem wykonana przez fotograf Annę Rzeszowską  oraz zaproszenie do salonu piękności dla zwierząt "Toffik", który po ukazaniu umowy adopcyjnej ze schroniska zadba o kąpiel Waszego pupila za darmo!

W celu adopcji prosimy o kontakt: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna - Schronisko w Rybniku ul. Majątkowa 42, 44-207 Rybnik-Wielopole, Tel: (32) 42 46 299 Adopcja zwierząt możliwa w godzinach:pon-pt: 8:00-14:00 w soboty, niedziele i święta: 8:00-11:00.

Więcej informacji również na stronie https://www.facebook.com/Psiaki-i-Kociaki-ze-Schroniska-dla-Bezdomnych-Zwierz%C4%85t-w-Rybniku-849333935123454/

Foto. Anna Rzeszowska i Edyta Urbanek