Niedziela, 21 lipca 2019

imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

RSS

Warsztaty WenDo w Rybniku. Co to takiego?

12.06.2017 08:44 | 0 komentarzy | pm

Fundacja RE:AKCJA po raz kolejny zaprasza do Rybnika na bezpłatne warsztaty asertywności i samoobrony dla kobiet WenDo.

Warsztaty WenDo w Rybniku. Co to takiego?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dwudniowe warsztaty odbędą się w ostatni czerwcowy weekend 24-25 czerwca w Rybnickim Centrum Edukacji Zawodowej (ul. Rudzka 13). – WenDo jest metodą przeciwdziałania przemocy wobec kobiet. Uczy jak w każdej sytuacji: w miejscu publicznym, na ulicy, w pracy, w domu - przestać czuć się bezradną i bezbronną. Pokazuje też, jak reagować na przemoc oraz wzmacnia poczucie pewności siebie i poczucie własnej wartości. Na warsztaty zapraszamy pełnoletnie Rybniczanki, ale też mieszkanki okolicznych miejscowości – mówi Beata Matuszek z Fundacji RE:AKCJA.

Warsztaty WenDo to dwa dni, podczas których można odnaleźć własną siłę i zadbać o przestrzeń, której nikt nie ma prawa naruszać zarówno w relacjach prywatnych, zawodowych, jak i w przestrzeni publicznej. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. W razie pytań można kontaktować się e-mailowo pod adresem beata@fundacjareakcja.pl.

Liczba miejsc jest ograniczona. Warunkiem zakwalifikowania się na warsztaty jest gotowość do uczestniczenia w dwóch pełnych dniach warsztatowych (łącznie 12 godz.). Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest TUTAJ.

Warsztaty zostały zorganizowane dzięki dofinansowaniu Fundacji im. Stefana Batorego. Współorganizatorem warsztatów jest Rybnickie Centrum Edukacji Zawodowej.