Niedziela, 21 kwietnia 2019

imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada

RSS

SPIN zatańczył w Wodzisławskim Centrum Kultury

06.06.2017 09:06 | 0 komentarzy | kama

Premierowe choreografie, nagrodzone układy taneczne, piękne stroje i gorące rytmy - tak wyglądało "Showtime" w wykonaniu Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN w Wodzisławskim Centrum Kultury.

SPIN zatańczył w Wodzisławskim Centrum Kultury
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tancerze klubu działającego w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA zaprezentowali się przed publicznością 4 czerwca. Podczas koncertu widzowie zobaczyli najnowsze choreografie formacji przygotowane głównie przez doświadczoną instruktorkę Elżbietę Lasocką oraz Jakuba Żurka i Sebastiana Lasockiego, trenerów młodszych grup. Taneczne show dopełniały popisy wokalne zaproszonych gości, jak i występ zespołu TRINE.

Na "Showtime" złożył się też układy, dzięki którym SPIN w sezonie artystycznym 2016/2017 zdobył m.in. złoty, dwa srebrne i brązowy medal na ogólnopolskich zawodach.

Wszystko to złożyło się na energiczne, zmysłowe, barwne i brawurowe widowisko, które tancerze zafundowali publiczności, a ta w zamian nagrodziła ich gromkimi brawami. Koncert był zwieńczeniem całorocznej, pełnej sukcesów pracy zespołu z WCK.

 

Autor zdjęć: Magdalena Szymańska