Niedziela, 28 lutego 2021

imieniny: Romana, Makarego, Lutomira

RSS

Patrol

Wypadek na Willowej w Rybniku. 73-letni kierowca dostał zawału

05.06.2017 13:05 | 0 komentarzy | acz

Wczoraj na ulicy Willowej w Rybniku doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierujący renault nie zastosował się do znaku ustąp pierwszeństwa, przejechał przez skrzyżowanie i wpadł do rowu. 

Wypadek na Willowej w Rybniku. 73-letni kierowca dostał zawału
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zdarzenia doszło wczoraj około 17.15 na skrzyżowaniu ulicy Arki Bożka z ulicą Willową w Rybniku. Jak wstępnie ustalili policjanci z wydziału ruchu drogowego rybnickiej komendy, kierujący samochodem marki Renault - 73-letni mężczyzna, jadąc w kierunku ulicy Willowej nie zastosował się do znaku ustąp pierwszeństwa i przejechał przez skrzyżowanie na wprost. Samochód wpadł do rowu. Zniszczony został także płot.

Mundurowi ustalili, że mężczyzna najprawdopodobniej miał zawał serca. Na miejsce wezwane zostało pogotowie ratunkowe. 73-latek w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Podczas sprawdzenia w bazach policyjnych okazało się, że kierujący posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów orzeczony przez sąd do listopada 2018 roku. Mężczyźnie pobrano krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Śledczy rybnickiej komendy ustalają dokładne okoliczności oraz przyczyny tego zdarzenia.