środa, 27 maja 2020

imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

RSS

W wakacje uczniowie pojadą PKS-em za darmo

27.05.2017 10:36 | 1 komentarz | mak

Dobra wiadomość z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Uczniowie dojeżdżający na co dzień na zajęcia do szkół komunikacją organizowaną przez wodzisławskie starostwo, czyli autobusami PKS, dzięki biletowi szkolnemu zakupionemu na czerwiec będą mogli podróżować komunikacją powiatową nie przez jeden, ale aż przez trzy miesiące.

W wakacje uczniowie pojadą PKS-em za darmo
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Bilet czerwcowy będzie bowiem ważny również w wakacje. I to bez dodatkowych opłat, i na wszystkich liniach (od 31 do 41).

- Zachęcamy zatem do skorzystania z promocji, w cenie biletu na jeden miesiąc można podróżować za darmo przez kolejne dwa - informuje Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl.

Na początku wakacji (od 26 czerwca) skorygowany zostanie obecnie obowiązujący rozkład jazdy. Zmiany obejmą przede wszystkim linie: 33 (Wodzisław – Chałupki), 36 (Wodzisław – Jastrzębie-Zdrój), 37 (Wodzisław – Skrzyszów) oraz 38 (Wodzisław – Gołkowice). Na wszystkich tych liniach zostaną uruchomione dodatkowe kursy. Na linii 39 autobusy nie będą już kursować ze względu na brak zainteresowania ze strony pasażerów.

Ze szczegółami będzie można wkrótce zapoznać się na stronach internetowych starostwa lub PKS. Uwagi dotyczące kursowania autobusów PKS można przesyłać pod adres autobusy@powiatwodzislawski.pl