Czwartek, 26 kwietnia 2018

imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

RSS

Psiaki do adopcji z Rybnika

19.05.2017 11:26 | 0 komentarzy | kama

Psiaki z rybnickiego schroniska czekają na kochające domy.

Psiaki do adopcji z Rybnika
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kajtek nr 164

Kajtuś jest coraz śmielszy, fajnie chodzi na smyczy, dobrze dogadywał się z psami, które były na spacerze. Jest młody i energiczny. Jak się do kogoś przekona to juz szuka z nim kontaktu. Jest troszkę zaborczy o człowieka. Raczej powinien być jedynakiem, bez innych zwierząt. Urodzony około 2015r.

Stefek nr 175

Ten fajny, wesoły psiak bardzo się męczy w kojcu, nie ma gdzie rozładować swojej energii. Potrzebuje aktywnych ludzi.

Tulasek nr 159

Tulasek po paru miesiącach wyszedł na spacer. Troszkę się zaokrąglił, ale to efekt braku ruchu i siedzenia w kojcu. Mega pozytywny pies, szkoda, że nikt się jeszcze nim nie zauroczył. Jak na swoja wagę to Tulasek całkiem zgrabnie sobie radzi na spacerach. Bardzo sympatyczny, fajny psiak. Tulasek to niewymagający, ułożony, stonowany pies. Pięknie chodzi koło nogi, jest domowy a nawet kanapowy. Piesio dla ludzi o spokojnym trybie życia, kocha bliskość człowieka, każdy czas na spacerze wykorzystywał na to żeby być mizianym. Psy raczej traktuje neutralnie, chyba, że jakiś jest nachalny to na niego warknie ostrzegawczo. Ładnie chodzi na smyczy i nie wymaga długich spacerów, zalicza się do psów kanapowych. Urodzony ok. 2011r.

Na wszystkich, którzy zdecydują się na adopcję psa lub kota z rybnickiego schroniska czeka niespodzianka. Darmowa sesja z pupilem wykonana przez fotograf Annę Rzeszowską  oraz zaproszenie do salonu piękności dla zwierząt "Toffik", który po ukazaniu umowy adopcyjnej ze schroniska zadba o kąpiel Waszego pupila za darmo!

W celu adopcji prosimy o kontakt: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna - Schronisko w Rybniku ul. Majątkowa 42, 44-207 Rybnik-Wielopole, Tel: (32) 42 46 299 Adopcja zwierząt możliwa w godzinach:pon-pt: 8:00-14:00 w soboty, niedziele i święta: 8:00-11:00.

Więcej informacji również na stronie https://www.facebook.com/Psiaki-i-Kociaki-ze-Schroniska-dla-Bezdomnych-Zwierz%C4%85t-w-Rybniku-849333935123454/

Foto. Anna Rzeszowska i Edyta Urbanek