Sobota, 19 października 2019

imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

RSS

Zdalnie sterowane modele w Rodzinnym Parku Rozrywki

18.05.2017 05:57 | 0 komentarzy | mak

Już w najbliższą sobotę (20 maja) w Rodzinnym Parku Rozrywki w Wodzisławiu rusza druga edycja zawodów modeli zdalnie sterowanych "RC Offroad Racing 2 Speed Time".

Zdalnie sterowane modele w Rodzinnym Parku Rozrywki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- To bardzo ciekawe i niezwykle atrakcyjne wydarzenie, zarówno dla samych modelarzy rc, jak i oglądającej zmagania zawodników widowni. W tym roku postanowiliśmy podnieść rangę zawodów o kilka poziomów wyżej, względem ubiegłorocznej edycji. Na tą okoliczność przygotowaliśmy profesjonalny system pomiarowy oraz profesjonalną obsługę sędziowską. Same aspekty organizacyjne również uległy modyfikacji, tak też liczymy, że zawodnikom i widowni dostarczymy niesamowitych wrażeń sportowych – mówi Łukasz Grzesik, założyciel grupy RC Śląsk, współorganizator zawodów.

Na torze rywalizować będą modele elektryczne oraz spalinowe w klasach 1:10 i 1:8 z podziałem na rodzaj podwozia i napędu. Nowością w tym sezonie jest rywalizacja modeli w klasie 1:14 zdobywających coraz to większą popularność.

Zawody rozgrywane będą w przedziale godzinowym między 9.00, a 19.00. Szczegóły dotyczące sposobu rywalizacji, przepisy sportowe oraz informacje organizacyjne dostępne są na regionalnym forum modelarzy RC – www.rcslask.pl.