Poniedziałek, 1 czerwca 2020

imieniny: Jakuba, Hortensji, Gracjany

RSS

Prezydent zaprasza na wielkiego grilla z gwiazdą programu "MasterChef"

16.05.2017 16:36 | 38 komentarzy | mak

Prezydent Wodzisławia zaprasza do udziału w wielkim pikniku. Mieszkańcom zostaną rozdane talony na dania grillowe. Główną atrakcją imprezy na "Trzech Wzgórzach" będzie pokaz Charlesa Daigneaulta - gwiazdy programu "MasterChef".

Prezydent zaprasza na wielkiego grilla z gwiazdą programu "MasterChef"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

27 maja, na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów samorządowych z 1990 r., obchodzimy w Polsce Dzień Samorządu Terytorialnego. Z tej okazji w Wodzisławiu odbędzie się Rodzinny Piknik. Impreza rozpocznie się o godz. 13.00 w strefie rekreacyjno-grillowej na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki. Będzie wielkim, czterogodzinnnym i rodzinnym grillowaniem, podczas którego mieszkańcom zostanie rozdanych 760 jubileuszowych talonów na dania grillowe.

Razem z wodzisławianami grillować będzie charyzmatyczna gwiazda świata kulinarnego, znany z telewizji Charles Daigneault. Wiecznie uśmiechnięty, z humorem i dystansem podchodzący do rzeczywistości, potrafi zrelaksować, rozbawić do łez i zarazić innych swoją pasją - gotowaniem.

W programie imprezy nie zabraknie również atrakcji dla dzieci - malowania twarzy, baniek XXL - oraz specjalnego pokazu przygotowanego przez wodzisławskich strażaków-ochotników.

- Liczę na to, że wodzisławianie z entuzjazmem wezmą udział w Rodzinnym Pikniku z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego. Chciałbym, abyśmy wszyscy pamiętali, że 27 maja jest świętem nie tylko tych, którzy zasiadają w gminnych radach, ale również osób, które poprzez udział w wyborach samorządowych, aktywną działalność w lokalnym środowisku i chęć jego kształtowania, tworzą samorząd terytorialny. Samorząd, którego osiągnięcia od lat mają ogromny wpływ na rozwój całego kraju. Tym bardziej zapraszam mieszkańców do udziału we wspólnym świętowaniu - mówi prezydent miasta Mieczysław Kieca.