Piątek, 26 kwietnia 2019

imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

RSS

Na tropie kosmetyczkowych przestępstw, czyli warsztaty wizażu w RCK

06.05.2017 09:53 | 0 komentarzy | ż

Z okazji Dnia Mamy serdecznie zapraszamy wszystkie panie, a zwłaszcza nasze kochane mamy na trzygodzinne warsztaty wizażu - informuje RCK.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Podczas warsztatów prowadzące:

  • przejrzą kosmetyczki uczestniczek,
  • określą typ urody,
  • wskażą najlepszą dla nich kolorystykę,
  • nauczą robić profesjonalny makijaż dzienny i biznesowy.

Zajęcia poprowadzą Aleksandra Cieślik - certyfikowany coach, trener oraz Magda Mleczko - dziennikarka, renomowana wizażystka.

  • Spotkanie odbędzie się 25 maja o godzinie 17.00 w RCK RDK przy ul. Chopina 21.
  • Koszt: 99 zł
  • Zapisy pod numerem tel. 32 412 32 40 oraz drogą mailową rck@rck.com.pl

Trenerzy:

Aleksandra Cieślik – certyfikowany coach i trener w ramach edukacji akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Związana z marketingiem i PR od ponad 20 lat. W swojej karierze zawodowej prowadziła programy radiowe - współpracowała z prasą i radiem z Grupy Agora, współtworzyła wizerunek Tychów, specjalistka od zarządzania projektami, twórca kampanii informacyjnych i promocyjnych. Swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystywała jako dyrektor marketingu i PR w Grupie PONAR. Organizatorka licznych konferencji i eventów marketingowych. Założycielka firmy 2 stopień marketing i PR. Szkoleniowiec i trener, współpracuje z samorządem oraz firmami z branży inżynierskiej, start’upami, klientem indywidualnym. Tajniki wystąpień publicznych wykorzystuje w praktyce prowadzą i moderując liczne konferencje, sympozja, debaty.

Magda Mleczko – dziennikarka, reporterka od 20 lat związana z mediami takimi jak RMF, Antyradio, Radio TOP i Puls. Obecnie redaktorka prowadząca autorski program kulturalny w Radio ZetChilli. Absolwentka renomowanej francuskiej szkoły wizażu i stylizacji. Współpracuje ze światem reklamy uczestnicząc jako wizażystka w sesjach zdjęciowych, a także ze światem filmu i teatru (charakteryzatorka m.in Anny Muchy w spektaklu “Letni dzień” Sławomira Mrożka). Wspiera wizerunkowo indywidualnego klienta. Prowadząca wydarzenia i eventy dla szerokiej publiczności oraz TV.