środa, 24 kwietnia 2019

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

RSS

Serial o Rybniku czyli „Diagnoza” z Ostaszewską i Zakościelnym [OPIS FABUŁY]

20.04.2017 15:25 | 0 komentarzy | pm

Ruszyły zdjęcia do serialu stacji TVN pt. „Diagnoza”, którego akcja toczyć się będzie w Rybniku. 

Serial o Rybniku czyli „Diagnoza” z Ostaszewską i Zakościelnym [OPIS FABUŁY]
Maja Ostaszewska. Fot. TVN/Adam Pluciński/Move
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Obecnie ekipa filmowa serialu stacji TVN pt. „Diagnoza”, którego akcja toczyć się będzie w Rybniku, spotyka się na planie w hali zdjęciowej w Warszawie. W naszym mieście aktorzy pojawią się w czerwcu.

Serial ma prawdziwą gwiazdorską obsadę. Maja Ostaszewska, Maciej Zakościelny, Adam Woronowicz, Magdalena Popławska, Michał Czernecki, Beata Ścibakówna, Sonia Bohosiewicz, Anna Smołowik i Antoni Królikowski to tylko niektórzy z aktorów, którzy wystąpią w serialu „Diagnoza”.

Będzie to historia Anny N., która dostaje się do rybnickiego szpitala po wypadku, w którym straciła pamięć. Nasza bohaterka, grana przez Maję Ostaszewską nie wie kim jest, ani w jakim celu przyjechała do Rybnika. Przez trzynaście odcinków serialu będziemy odkrywać tajemnice Anny, oraz poznawać losy głównej bohaterki, a także lekarzy i pacjentów z rybnickiego szpitala.

W Rybniku sceny będą kręcone głównie na kampusie, który wcieli się w rolę szpitala, ale także na rynku, placu Jana Pawła II przed bazyliką. Widzowie zobaczą także Rybnik z lotu ptaka. Producentką serialu została Dorota Kośmicka-Gacke, a za kostiumy odpowiada Dorota Williams. Reżyserami serialu są: Xawery Żuławski i Łukasz Palkowski. Emisja serialu odbędzie się jesienią 2017 roku w najlepszym czasie antenowym czyli tzw. prime time.

(inf. UM Rybnik)