Sobota, 21 kwietnia 2018

imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada

RSS

Twoje dane Twoja sprawa w G7

19.04.2017 15:59 | 0 komentarzy | kama

Na poczatku kwietnia w Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 w Rybniku odbyła się prezentacja V etapu Ogólnopolskiej Gry Planszowej „Twoje dane Twoja sprawa” pod hasłem „Zaprezentuj siebie”.

Twoje dane Twoja sprawa w G7
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Uczniowie klasy 3e przygotowali 16 stanowisk, w tym 7 informacyjnych oraz 9 stanowisk z różnymi zadaniami do wykonania przez zwiedzających uczniów, rodziców i nauczycieli. Wszyscy uczniowie klasy 3e wykonali własne identyfikatory.

Uczniowie odpowiedzialni za swoje stanowiska informowali zwiedzających o programie i zadaniach do wykonania. Prezentację projektu zwiedzający zaczynali od zaznajomienia się z pokazem multimedialnym na temat ochrony danych osobowych albowiem te informacje były przydatne na innych stanowiskach gdzie były do wykonania zadania. Każde dobrze rozwiązane zadanie premiowane było bonem, a 4 zdobyte bony uprawniały do odebrania nagrody rzeczowej (smycze, opaski odblaskowe, długopisy, ołówki, płaszcze przeciwdeszczowe, naklejki, zakładki do książek, breloczki, zeszyty, notatniki), natomiast 5 zdobytych bonów dawało możliwość odebrania smacznej babeczki. Następnie zwiedzający zatrzymywali się przy stanowisku nr 1 i 2 aby zapoznać się z pokazem zdjęć z czterech etapów Programu Planszowej „Twoje dane Twoja sprawa” oraz poznać informacje na temat Ogólnopolskiej Gry Planszowej „Twoje dane Twoja sprawa”.