środa, 20 czerwca 2018

imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

RSS

Świąteczne porządki w... pracy!

18.04.2017 11:30 | 0 komentarzy | EK

Wiosna to czas, kiedy wszystko dookoła siebie sprzątamy – mieszkania, wytrząsamy wszystkie po zimie zaległe z kątów brudy, pielęgnujemy ogródki, siejemy, sadzimy... Ale wiosna to też czas przedświątecznych porządków w naszym życiu, zastanawiamy się co robimy, a czym chcielibyśmy się zajmować, ile zarabiamy i czy jest to wystarczająco na nasze potrzeby.

Świąteczne porządki w... pracy!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wiosną, kiedy wszystko dookoła budzi się do życia, my także znajdujemy w sobie motywację do zmian: biegamy, kupujemy karnet na siłownię. Mamy więcej energii i ochotę na nowości. Może wiosna to także dobry czas na to aby zastanowić się nad swoją pracą zawodową? Może już długo męczymy się w obecnej, a w wyobraźni już czujemy wolność, widząc siebie w nowej pracy. Albo planujemy niebawem przejście na wcześniejszą emeryturę, a przecież czujemy się na siłach, aby jeszcze pracować!

Wychodząc na przeciw takim Twoim potrzebom, na wiosnę, z okazji 10-lecia naszego Ośrodka my także zapragnęliśmy zmian! Zmian dla Ciebie i Twoich najbliższych! Czas pomyśleć o przyszłości, o zmianie pracy, o polepszeniu swojego życia. Z Okazji 10-tych urodzin specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kompleksową ofertę zdobycia zawodu instruktora nauki jazdy lub kierowcy zawodowego samochodu ciężarowego czy też autobusu. Wszystko załatwisz w jednym miejscu, a my będziemy czuwać, aby zdobycie przez Ciebie nowego zawodu przebiegało na najwyższym poziomie. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze i dużemu doświadczeniu w szkoleniu możemy odmienić Twoją przyszłość i pomóc zrealizować Ci marzenie o zmianie pracy. Instruktorzy oraz zawodowi kierowcy, są dziś pilnie poszukiwani przez wielu pracodawców. Wystarczyć spojrzeć w rubryki z ogłoszeniami, aby przekonać się, jak duże jest zapotrzebowanie na takich pracowników.

Dodatkowym atutem są wysokie zarobki, które umożliwiają już po dwóch miesiącach pracy zrekompensować poniesione na szkolenie koszty. Jako Ośrodek współpracujemy z bardzo licznymi firmami szkoleniowymi i transportowymi, które są gotowe do zatrudnienia od „zaraz” instruktorów czy też kierowców ciężarówek lub autobusów, więc o umowę nie musisz się martwić!

Czytelniku! Jeśli marzysz o porządkach w swojej pracy – zadzwoń do nas, doradzimy Ci i pomożemy w wyborze.

Sabina Orlik, kierownik Ośrodka z 10-letnim doświadczeniem

Tekst sponsorowany