Niedziela, 31 maja 2020

imieniny: Anieli, Marietty, Petroneli

RSS

Pracownicy Biedronek zarabiają coraz lepiej. Trzy tysiące złotych dla kasjera

05.04.2017 07:09 | 7 komentarzy | acz

Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka, trzeci raz w ciągu ostatnich 12 miesięcy podnosi wynagrodzenia swoich pracowników. Od 1 kwietnia br. pensja sprzedawcy-kasjera z trzyletnim stażem pracy wzrasta z 2600 do 2750 złotych brutto przy zatrudnieniu na pełen etat. Dodatkowo każdy sprzedawca-kasjer może liczyć na premię miesięczną w wysokości do 330 zł brutto.

Pracownicy Biedronek zarabiają coraz lepiej. Trzy tysiące złotych dla kasjera
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak podaje onet.pl Biedronka postanowiła powalczyć także o kierowników sklepów. W ramach corocznego przeglądu wynagrodzeń podjęto również decyzję o wzroście wynagrodzeń kadry kierowniczej w sklepach. Ponadto, od lipca 2017 r. kierownicy sklepów w JMP oraz ich rodziny zostaną objęci prywatną opieką medyczną.

Aktualnie Jeronimo Martins Polska zatrudnia ok. 60 tys. osób w oparciu o umowy o pracę. Pracownicy objęci są jednym z najszerszych pakietów świadczeń pozapłacowych, w tym mają do dyspozycji 20 programów socjalnych. Pakiet obejmuje m.in. wsparcie finansowe dla osób w trudnej sytuacji rodzinnej, badania profilaktyczne dla pracowników sklepów oraz magazynierów, wyprawki dla noworodków i pierwszoklasistów – dzieci osób zatrudnionych w JMP czy paczki okolicznościowe.