Piątek, 19 kwietnia 2019

imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego

RSS

Uczennica pszowskiej szkoły laureatką w wojewódzkim konkursie

31.03.2017 12:42 | 0 komentarzy | juk

Paulina Grychnik zajęła drugie miejsce podczas XXIV Wojewódzkiego Konkursu Uczniów Rzemiosła. Zawody odbyły się 26 marca w Katowicach.

Uczennica pszowskiej szkoły laureatką w wojewódzkim konkursie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W konkursie wzięło udział 43 uczniów z 12 miast województwa śląskiego. Zawodnicy stratowali w kilku kategoriach: fryzjerstwo damskie, fale wyciskane na mokro, fryzura ślubna z długich włosów, plecionka i warkocze oraz fryzjerstwo męskie. Za organizacją konkursu stoi Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach.

- Chciałam się sprawdzić i jestem bardzo zadowolona z wyniku. Za rok kończę szkołę i wiem, że praca w tym zawodzie przyniesie mi satysfakcję. Wystarczy odrobina fantazji i doświadczenie, które nabieram na warsztacie oraz wiedza zdobyta na przedmiotach zawodowych w szkole - mówi zadowolona Paulina Grychnik. Laureatka jest uczennicą klasy III Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Pszowie. W konkursie startowała w konkurencji indywidualnej w kategorii plecionka i warkocze na długich włosach. A szkoli się pod czujnym okiem Małgorzaty Poławskiej w Wodzisławiu Śl.