Poniedziałek, 19 kwietnia 2021

imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego

RSS

Eko-Okna potrzebują jeszcze 300 pracowników

30.03.2017 09:17 | 0 komentarzy | ż

Ponad 2200 ofert zaprezentowali pracodawcy 29 marca na Powiatowych Targach Pracy w Raciborzu. Wśród 53 pracodawców i 13 agencji zatrudnienia była także firma Eko-Okna, która miała do zaoferowania 300 miejsc pracy

Eko-Okna potrzebują jeszcze 300 pracowników
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tłumy odwiedzających oraz mnóstwo atrakcyjnych ofert dla poszukujących zatrudnienia - tak w skrócie można podsumować tegoroczne Powiatowe Targi Pracy na Zamku Piastowskim w Raciborzu. Swoje oferty prezentowały raciborskie firmy oraz agencje zatrudnienia. W tym gronie znalazła się również firma Eko-Okna, która wciąż kompletuje kadrę pracowników. - Do końca czerwca założyliśmy, że zatrudnimy 900 osób. Dotąd przyjęliśmy już 600 nowych osób. Nadal mamy do zaoferowania 300 miejsc pracy - mówi Barbara Frankowicz, kierownik działu personalnego w firme Eko-Okna SA.

Największy przedsiębiorca w powiecie raciborskim aktualnie poszukuje pracowników do produkcji oraz montażu okien i drzwi. Wśród kandydatów mile widziani są specjaliści od utrzymania ruchu, tacy jak, m.in. mechanicy, automatycy, czy magazynierzy z uprawnieniami do obsługi wózków widłowych. Oferty te kierowane są głównie do mężczyzn. Ponadto zakład z Kornic wciąż poszukuje kierowców posiadających prawo jazdy kat. C+E oraz specjalistów ds. eksportu ze znajomością języków: holenderskiego, francuskiego i włoskiego. - Nasze stoisko odwiedziło wiele osób, które interesowało przede wszystkim zatrudnienie w działach produkcyjnych. Pytali o charakter pracy, o warunki płacowe i zatrudnieniowe, zakres odpowiedzialności oraz szkolenia. Staramy się jak najdokładniej odpowiedzieć na pytania zainteresowanych. Zebraliśmy wiele dokumentów aplikacyjnych, z wybranymi osobami będziemy się w najbliższym czasie kontaktować - relacjonuje Iwona Tkocz z działu personalnego Eko-Okien.

Dokumenty aplikacyjne można przesyłać również na adres e-mail: rekrutacja@ekookna.pl.

Organizatorem targów byli: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu wspólnie z Agencją Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

źródło: Eko-Okna, oprac. żet