Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jak cię widzą, tak cię piszą czyli Rybnicki Uniwersytet Dziecięcy [ZDJĘCIA]

Kolejne zajęcia mają za sobą młodzi studenci. 

Jak cię widzą, tak cię piszą czyli Rybnicki Uniwersytet Dziecięcy [ZDJĘCIA]
Fot. Janusz Rzymanek
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Autoprezentacja w praktyce czyli o dogadywaniu się - to główny temat spotkania w ramach Rybnickiego Uniwersytetu Dziecięcego, które odbyło się w sobotę 18 marca w Politechnice Śląskiej w Rybniku przy ul. Kościuszki. Ze słuchaczami podzielonymi na grupy spotkał się dr Sebastian Musioł – związany zawodowo z Wydziałem Informatyki i Komunikacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Kiedyś dziennikarz, a teraz doradza, jak dobrze prezentować się w mediach i reklamie. Podczas zajęć młodzi studenci poznali odpowiedzi na takie pytania jak: Dlaczego ludzie porozumiewają się? Czy można rozmawiać bez słów? Dlaczego ważniejsze jest to jak mówimy, niż co mówimy? Co można wyczytać z oczu, z ust, rąk i nóg? Wykładowi towarzyszyły interesujące ćwiczenia. Uczestnicy prezentowali np. oryginalne sposoby powitań, mieli za zadanie odegrać treść wylosowanego zadania czy zaimprowizować scenki na zadany temat bez wypowiadania słów. Spotkaniu towarzyszyła znakomita atmosfera i wspaniała zabawa. Studenci byli w trakcie zajęć bardzo aktywni i chętnie uczestniczyli w wykładzie. Zajęcia jak na studia przystało zakończyły się stosownym wpisem w indeksie. Kolejne spotkanie w ramach Rybnickiego Uniwersytetu Dziecięcego zaplanowano 1 kwietnia i nie jest to bynajmniej prima aprilis. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].